Najnovšie články

Think Green Again

Vďaka organizácií ADEL SLOVAKIA sme dostali skvelú príležitosť vycestovať na východ Portugalska do dedinky Aldeia de Sao Sebastiao.

Čítať viac
Lenka Čurillová 13 júna ,2022

The Art of Speaking

Looking back at the time spent in Beja in Portugal warms my heart as well as my body during these cold days. I  remember how we all have been bitching about unbearable temperatures of 40 degrees all the time. And now, I would gladly go back at least for a brief moment.

Čítať viac
Lenka Čurillová 31 mája ,2022

Virtuálna práca s mládežou

Začiatok novembra, vetrovky a čapice. To však neplatilo pre nás po tom, ako sme vystúpili z lietadla v Larnace na Cypre kvôli projektu “Virtual Youth Work”.  Aj napriek pokročilému času nás privítalo príjemné teplé počasie v ktorom vetrovka bola úplne zbytočná.

Čítať viac
Lenka Čurillová 09 mája ,2022

Ghetto v Benátkach

Bola streda. Okolo obeda som si dobalil zvyšné veci a nastúpil na rýchlik. Takto sa začala moja, na prvý pohľad bežná ale netradičná a premierová cesta do Talianska.

Čítať viac
Lenka Čurillová 28 apríla ,2022

Zaujímavosti o nás v číslach

527

projektov

2723

účastníkov

45

krajín

9740

Facebookových fanúšikov

Účasťou na našich projektoch môžete získať

Skúsenosti

Už máte plnú hlavu samej teórie v škole? Teraz máte možnosť tieto teoretické znalosti uplatniť v praxi, dozvedieť sa viac o témach o ktorých sa v škole veľa nehovorí a zlepšiť svoje komunikačné, prezentačné a ďalšie soft-skills.

Spoznanie

Väčšina našich projektov je financovaná z EÚ, programom Erasmus+ a tak môžete takmer zdarma navštíviť inú krajinu, spoznať odlišné kultúry a zároveň si zlepšiť svoju angličtinu.

Priateľstvá

Počas pobytu na projekte spoznáte ľudí z rôznych kútov sveta s ktorými zažijete kopec zábavy, môžu vzniknúť nové priateľstvá, ďalšie projekty, spolupráca a možno aj budúce rodiny 🙂

Nechcete premeškať dôležité informácie o našich projektoch? Tak začnite odoberať náš Newsletter teraz!

Spolupracujeme