Cooperation for Youth Development

Tréning Cooperation for Youth Development v Puente Genil, Španielsko
Loading Map....

Dátum konania
14/11/2016 - 21/11/2016

Miesta konania
Puente Genil, Španielsko

Typ projektu:


V dňoch 14 – 21 novembra sa v meste Puente Genil konal seminár s názvom “Cooperation for youth development: youth participation, youth work and youth mobility”.

“Ahoj Lenka….píšem ti iba aby som sa ti poďakovala za pomoc a za všetky informácie ohľadom seminára. Bol úžasný. Neskutočne veľa vecí sme sa tam naučili, a úplne ma to nabudilo. Človek niekedy potrebuje inšpiráciu a nápady od iných ľudí a toto bolo stvorené na to. Španieli spravili všetko aby sme sa cítili čo najlepšie. Program bol všestranný a atmosféra dokonalá. Ďakujem za príležitosť. :)” Enikő, účastníčka seminára.

Zhrnutie o čom seminár bol:

“Cooperation for youth development: youth participation, youth work and youth mobility” was a seminar that arises from the need of various organizations, on the one hand, to create a strong network for future collaboration within the Erasmus + program; and secondly, and more specifically, to learn about different forms of youth participation and how to carry them out to our youth, to learn about youth work through the experience of participants and to share experiences on youth mobility general.

Tento projekt bol podporený z programu Erasmus+ a hosťovaný asociáciou Europa2020.