DOTS – Living & Learning in a Connected World

Loading Map....

Dátum konania
07/05/2022 - 15/05/2022

Miesta konania
Larnaca, Cyprus

Typ projektu:


Vedeli ste, že digitálne kompetencie a mediálna gramotnosť môžu výrazne zlepšiť pracovné príležitosti? Chcel/a by si sa aj ty naučiť a dozvedieť viac? Poď s nami na tréning na Cyprus.  

Viac informácií o tréningu:

The emphasis of this project is on Digital Competences and Media Literacy which are closely related, and both draw on the same core skill of Critical Thinking. Media Literacy focuses on teaching youth to be critically engaged consumers of media, while Digital Competence is more about enabling youth to participate in digital media in wise, safe and ethical ways. Digital Competences and Media Literacy can significantly enhance young person’s employment opportunities.

Main aims:

  1. Quality employment of young people
  2. Empowerment of young people through competence development
  3. Digital literacy & critical thinking
  4. Equal access to youth organisations & EU youth programmes

Tréning je určený všetkým, ktorí majú záujem o tému viac, spoznať nových ľudí a kultúru a chuť vycestovať do zahraničia vo veku od 18 rokov.

Účastníci budú z Cyprusu Cyprus, Česka Czechia, Bulharska Bulgaria, Slovinska Slovenia, Grécka Greece, Litvy Lithuania, Poľska Poland, Rumunska Romania, Estónska Estonia a Slovenska Slovakia. Z každej krajiny bude po 3 účastníkoch.

Ubytovanie TU a strava budú počas tréningu zabezpečené a financované z programu Erasmus+. Cestovné náklady budú preplatené do výšky 275 eur a platí sa 50 eurový poplatok (20 eur nám a 30 eur priamo na mieste organizátorom).  

❗️Vstup do krajiny je pre zaočkovaných voľný, rovnako to platí aj po príchode naspäť domov. ❗️

PRIHLÁSENIE JE MOŽNÉ CEZ FORMULÁR TU ČO NAJSKOR