Najnovšie články

Labor Leader 1.0

Do tohto projektu som sa zapojila na poslednú chvíľu a som veľmi rada, že som tak urobila. Tieto dva týždne v Španielsku boli plné tanca, zábavy, sangrie a dobrého programu so super ľudmi. Španielsko je pestrá krajina a som veľmi rada, že som ju mala možnosť spoznať práve cez Erazmus+ projekt.

Čítať viac
ADEL 12 septembra ,2023

Ecological Fashion Design

V dňoch 15.5 – 26.5 2023 sme sa ako členky slovenského tímu so sprievodnou organizáciou ADEL Slovakia zúčastnili Erasmus+ projektu s názvom „Ecological fashion design“ ktorý sa konal v tureckom prímorskom meste Gemlik.

Čítať viac
ADEL 12 septembra ,2023

A deep diving in the wonders of Mas Les Vinyes

Few weeks ago, in a time feeling already like a very long time, in another age, in another times, me and 30 other young people, coming from all over Europe had the chance to meet, to bound and to share in a very remote place at the foot of the Pyrenees thanks to project Active

Čítať viac
ADEL 08 septembra ,2023

“Be aware, be suistainable” in Croatia,

Nedeľa sa niesla skorými aj neskorými príchodmi účastníkov. Povedali sme si o tom, čo nás bude cez týždeň čakať. Navečerali sa a s očkávaniami zaspali. Začiatok týždňa sme začali zoznamovacími aktivitami. Prelomili sme ľady. Celý deň sa niesol v znení team buildingových aktivít. Deň sme ukončili každý po svojom.

Čítať viac
ADEL 03 septembra ,2023

Zaujímavosti o nás v číslach

527

projektov

2723

účastníkov

45

krajín

9740

Facebookových fanúšikov

Účasťou na našich projektoch môžete získať

Skúsenosti

Už máte plnú hlavu samej teórie v škole? Teraz máte možnosť tieto teoretické znalosti uplatniť v praxi, dozvedieť sa viac o témach o ktorých sa v škole veľa nehovorí a zlepšiť svoje komunikačné, prezentačné a ďalšie soft-skills.

Spoznanie

Väčšina našich projektov je financovaná z EÚ, programom Erasmus+ a tak môžete takmer zdarma navštíviť inú krajinu, spoznať odlišné kultúry a zároveň si zlepšiť svoju angličtinu.

Priateľstvá

Počas pobytu na projekte spoznáte ľudí z rôznych kútov sveta s ktorými zažijete kopec zábavy, môžu vzniknúť nové priateľstvá, ďalšie projekty, spolupráca a možno aj budúce rodiny 🙂

Nechcete premeškať dôležité informácie o našich projektoch? Tak začnite odoberať náš Newsletter teraz!

Spolupracujeme