Najnovšie články

Skúsenosť s Erasmusom v Madride: Zdravá strava, zdravá myseľ

Madrid, hlavné mesto Španielska, sa stalo miestom konania nedávneho Erasmus programu zameraného na tému “Healthy Food, Healthy Mood”. Tento program privítal študentov z rôznych krajín Európy, ktorí sa prišli vzdelávať o zdravej výžive a jej vplyve na psychické zdravie.

Čítať viac
ADEL 21 mája ,2024

DigitUp-Take it Slow v Bulharsku

Projekt DigitUp- Take it Slow prebiehal v čase od 12. apríla do 21. apríla 2024 v meste Bansko (Bulharsko). Projektu sa zúčastnili mladí ľudia z dokopy siedmich krajín – Bulharsko, Maďarsko, Rumunsko, Chorvátsko, Macedónsko, Grécko a Slovensko.

Čítať viac
ADEL 05 mája ,2024

Lokálne podujatia

Naše pravidelné aktivity sa rokmi prispôsobovali s prihliadnutím na situáciu a problémy u nás či vo svete. To znamená, že na začiatku našej cesty sme sa sústredili najmä na lepšiu zamestnateľnosť mládeže, keďže v roku 2013 boli počty nezamestnaných mladých ľudí alarmujúce, preto sme realizovali množstvo aktivít, podujatí a projektov. Vďaka mnohým prieskumom, ktoré odhalili

Čítať viac
ADEL 22 apríla ,2024

Ako “Digitálna mládež (v seniorskom veku)” mení životy seniorov

Projekt “Digitálna mládež (v seniorskom veku)” sa nesie v duchu pochopenia, že nikdy nie je príliš neskoro na učenie a adaptáciu na nové technológie. Seniori, ktorí sú často vnímaní ako zraniteľná skupina v digitálnom svete, majú teraz možnosť stať sa digitálne gramotnými a získať zručnosti, ktoré im otvoria dvere do novej, digitálnej éry.

Čítať viac
ADEL 22 apríla ,2024

Zaujímavosti o nás v číslach

527

projektov

2723

účastníkov

45

krajín

9740

Facebookových fanúšikov

Účasťou na našich projektoch môžete získať

Skúsenosti

Už máte plnú hlavu samej teórie v škole? Teraz máte možnosť tieto teoretické znalosti uplatniť v praxi, dozvedieť sa viac o témach o ktorých sa v škole veľa nehovorí a zlepšiť svoje komunikačné, prezentačné a ďalšie soft-skills.

Spoznanie

Väčšina našich projektov je financovaná z EÚ, programom Erasmus+ a tak môžete takmer zdarma navštíviť inú krajinu, spoznať odlišné kultúry a zároveň si zlepšiť svoju angličtinu.

Priateľstvá

Počas pobytu na projekte spoznáte ľudí z rôznych kútov sveta s ktorými zažijete kopec zábavy, môžu vzniknúť nové priateľstvá, ďalšie projekty, spolupráca a možno aj budúce rodiny 🙂

Nechcete premeškať dôležité informácie o našich projektoch? Tak začnite odoberať náš Newsletter teraz!

Spolupracujeme