Najnovšie články

Virtuálna práca s mládežou

Začiatok novembra, vetrovky a čapice. To však neplatilo pre nás po tom, ako sme vystúpili z lietadla v Larnace na Cypre kvôli projektu “Virtual Youth Work”.  Aj napriek pokročilému času nás privítalo príjemné teplé počasie v ktorom vetrovka bola úplne zbytočná.

Čítať viac
Lenka Čurillová 09 mája ,2022

Ghetto v Benátkach

Bola streda. Okolo obeda som si dobalil zvyšné veci a nastúpil na rýchlik. Takto sa začala moja, na prvý pohľad bežná ale netradičná a premierová cesta do Talianska.

Čítať viac
Lenka Čurillová 28 apríla ,2022

Podnikanie v Bosne

V dňoch 22.2. – 28.2.2022 sme sa v bosnianskom Sarajeve ako skupinka siedmych Slovákov zúčastnili mládežníckej výmeny na rozvoj sociálneho podnikania s názvom Youth Entrepreneurial Competence Matrix. Na tomto podujatí boli okrem nás aj účastníci z Bosny a Hercegoviny, Gruzínska, Azerbajdžanu, Turecka, Veľkej Británie.

Čítať viac
Lenka Čurillová 23 apríla ,2022

Nadviazanie spolupráce v Slovinsku

Moja cesta s ADEL začala tak trochu nesmelo. Prihlásila som sa na školenie do Slovinska pretože to je pomerne blízko a bol to môj prvý Erasmus+ v cudzine. Bola som zvyknutá cestovať, avšak len po Slovensku.

Čítať viac
Lenka Čurillová 23 apríla ,2022

Zaujímavosti o nás v číslach

527

projektov

2723

účastníkov

45

krajín

9740

Facebookových fanúšikov

Účasťou na našich projektoch môžete získať

Skúsenosti

Už máte plnú hlavu samej teórie v škole? Teraz máte možnosť tieto teoretické znalosti uplatniť v praxi, dozvedieť sa viac o témach o ktorých sa v škole veľa nehovorí a zlepšiť svoje komunikačné, prezentačné a ďalšie soft-skills.

Spoznanie

Väčšina našich projektov je financovaná z EÚ, programom Erasmus+ a tak môžete takmer zdarma navštíviť inú krajinu, spoznať odlišné kultúry a zároveň si zlepšiť svoju angličtinu.

Priateľstvá

Počas pobytu na projekte spoznáte ľudí z rôznych kútov sveta s ktorými zažijete kopec zábavy, môžu vzniknúť nové priateľstvá, ďalšie projekty, spolupráca a možno aj budúce rodiny 🙂

Nechcete premeškať dôležité informácie o našich projektoch? Tak začnite odoberať náš Newsletter teraz!

Spolupracujeme