Možnosti pre teba

  • 0

Zaži aj ty Erasmus

Erasmus nie je len o celom semestri na zahraničnej univerzite. Program Erasmus ponúka aj mnoho iných príležitostí – aj napríklad týždňové mládežnícke výmeny a tréningy. Máme voľné miesta na niekoľko takých mládežníckych výmen, tréningov a dobrovoľníckych pobytov v zahraničí. Dozvieš sa viac o téme výmeny, zlepšíš sa v angličtine, spoznáš nových ľudí, navštíviš nové miesta…Viac o fungovaní týchto projektov si môžeš prečítať tu: https://www.adelslovakia.org/projekty/faq/vseobecne-o-projektoch

Čítať viac

  • 0

Pridaj sa k tímu ADEL

Po roku opäť otvárame možnosť pripojiť sa k tímu ADEL! Chcel(a) by si sa podieľať na príprave našich projektov, získať tak potrebné pracovné skúsenosti, zlepšiť sa v angličtine, cestovať a získať dobrý pocit z naozaj zmysluplne stráveného času? V tom prípade hľadáme TEBA!

Čítať viac


  • 0

Európska dobrovoľnícka služba – skvelá alternatíva najmä pre absolventov

Počuli ste už o Európskej dobrovoľníckej službe? Že nie??? Ak Vám týždeň na mládežníckej výmene či tréningu nestačí, prinášame už aj ponuku vycestovať na Európsku dobrovoľnícku službu, ktorá trvá  1 – 12 mesiacov a je skvelou príležitosťou pre mladých ľudí ako získať nové skúsenosti, vedomosti, zlepšiť sa v angličtine, naučiť sa jazyk hostiteľskej krajiny, spoznať novú krajinu a jej kultúru, získať nových priateľov a ešte k tomu byť aj prospešní miestnej komunite…!

Čítať viac


  • 0

Poď s nami do sveta na mládežnícku výmenu

Vysielame mladých ľudí vo veku zvyčajne od 14-30 rokov na rôzne mládežnícke výmeny do rôznych krajín Európy. V rámci každej mládežníckej výmeny je vždy určená téma ktorej sa účastníci venujú, napríklad: šport, zdravý životný štýl, ochrana životného prostredia, rozvoj soft-skills, vidiecky rozvoj, podpora podnikania, dobrovoľníctvo,  aktívna participácia, ľudské práva, spoznávanie iných kultúr a mnohé iné.

Čítať viac


  • 0

Štúdium či stáž v zahraničí? My ti pomôžeme!

Chcel by si študovať semester na prestížnej univerzite alebo stráviť zopár mesiacov na stáži v zahraničí? Chcel by si si zlepšiť si jazykové znalosti, získať nové skúsenosti a prax – a aj týmto si budovať lepšiu budúcnosť? Aj ty závidíš kamarátom a spolužiakom ktorí takéto možnosti využívajú, no ty nevieš ako si to vybaviť a všetko zariadiť?

Čítať viac

  • 0

Pobyt pri mori v krásnom meste v UK a zlepšenie AJ v jednom!

Chcel by si si zlepšiť svoje jazykové znalosti angličtiny? Či už z dôvodu lepšej uplatniteľnosti na trhu práce, alebo chceš cestovať, študovať v zahraničí, alebo využívať naše možnosti? Ponúkame možnosť študovať angličtinu v krásnom meste na juhu Anglicka – Bournemouth, v rodinnej, cenovo prijateľnej a hlavne nami odskúšanej jazykovej škole.

Čítať viac