Možnosti pre teba

  • 0

Stáž v ADEL

Category:Možnosti pre vás

Máš v škole tento rok povinnú prax či stáž? Čo tak absolvovať ju v ADEL? Chceš pomôcť pri príprave našich projektov, získať tak potrebné pracovné skúsenosti, zlepšiť sa v angličtine, získať možnosti cestovať a v rámci toho všetkého absolvovať povinnú prax, ktorú máš v škole? V závislosti od odbor tvojho štúdia by sme sa na začiatku dohodli na náplni práce  a obojstranne zvážili spoluprácu…

Čítať viac


  • 0

Hľadáme autorov a prekladateľov pre medzinárodný študentský časopis

Category:Možnosti pre vás

Zaujímate sa o média, politiku, medzinárodné vzťahy či Európsku úniu…? Myslíte si, že je dôležité diskutovať o dôležitých politických a sociálnych otázkach? Študentský časopis Duel Amical rozširuje svoje pôsobenie aj na Slovensku a hľadáme autorov a prekladateľov. Znie to zaujímavo? Čítaj ďalej…

Čítať viac

  • 0

Dobrovoľníctvo v zahraničí – skvelá alternatíva najmä pre absolventov

Category:Možnosti pre vás

Ak Vám týždeň na mládežníckej výmene či tréningu nestačí, prinášame už aj ponuku vycestovať ako dobrovoľník v rámci programu “Európsky zbor solidarity”, ktorý trvá  1 – 12 mesiacov a je skvelou príležitosťou pre mladých ľudí ako získať nové skúsenosti, vedomosti, zlepšiť sa v angličtine, naučiť sa jazyk hostiteľskej krajiny, spoznať novú krajinu a jej kultúru, získať nových priateľov a ešte k tomu byť aj prospešní miestnej komunite…!

Program funguje už viac ako 20 rokov, v minulosti sa volal “Európska dobrovoľnícka služba”, preto je možné nájsť viac informácií o programe či skúsenostiach iných dobrovoľníkov pod takýmto názvom.

Čítať viac


  • 0

Poď s nami do sveta na mládežnícku výmenu

Category:Možnosti pre vás

Vysielame mladých ľudí vo veku zvyčajne od 14-30 rokov na rôzne mládežnícke výmeny do rôznych krajín Európy. V rámci každej mládežníckej výmeny je vždy určená téma ktorej sa účastníci venujú, napríklad: šport, zdravý životný štýl, ochrana životného prostredia, rozvoj soft-skills, vidiecky rozvoj, podpora podnikania, dobrovoľníctvo,  aktívna participácia, ľudské práva, spoznávanie iných kultúr a mnohé iné.

Čítať viac