Soňa Senešiová

Soňa Senešiová

Som veľmi vďačná že som dostala šancu zúčastniť sa niečoho čo ma v živote posunulo ďalej :). Toľko skúseností a nových zážitkov len za pár eur. Úžasné čo všetko sa dá zažiť, odporúčam to každému pretože stačí iba prekonať strach z neznáma :)

Soňa Senešiová

( mládežnícka výmena "You Are Not Alone" v Rumunsku )

Other Testimonials

New cultures, new people new information, new adventures. Amazing experiences, even more unforgettable memories and the best spent time. If you are as demanding as me, ADEL is a good choice. It can offer you everything what you would like to gain, you just need to want it and look for it.

Dominika Bezdeková

( mládežnícka výmena "Meeting Points" v Maďarsku )

S ADEL som už bola na viacerých výmenách a vždy to bola pecka! Na každej výmene sme sa stretli perfektná skupina ľudí a spolu si to užili Určite treba prekonať svoj strach, ak nejaký máte, a vycestovať do zahraničia. Program je vždy zaujímavý, zdokonalíte sa v angličtine a vytvoríte si priateľstvá s ľuďmi z rôznych krajín. Dúfam, že ešte budem mať možnosť v budúcnosti sa nejakej výmeny zúčastniť.

Silvia Oleksáková

( troj-výmena "Make It Work" vo Švédsku, v Taliansku a na Slovensku )

The best possible thing is traveling and getting to know great people! First project completed and I am already excited for the next ones :) I am very thankful that we have opportunities like that :)

Ivana Talárová

( mládežnícka výmena "Include Me" na Cypre )

Už druhý krát som mala možnosť zúčastniť sa training course s ADEL a neviem si vynachváliť túto možnosť. Celá komunikácia od informácie, že som bola vybratá až po návrat domov bola úplne super. Osobne sa chcem poďakovať Lenke, ktorá sa celú dobu zaujímala aký tréning je a dokonca aj osobne po návrate sa zaujímala ako sa nám výmena páčila a ako nám vie ešte pomôcť. ADEL je veľmi dobre hodnotená aj organizáciami, ktoré s ňou už mali možnosť spolupracovať, o čom sa presvedčila práve na poslednom tréningu. Odporúčam každému, kto má chuť vycestovať a zúčastniť sa kvalitných programov ísť práve cez ADEL. Je na trhu dosť veľa organizácií, cez ktoré môžete vycestovať no je super ísť cez niekoho, kto je spoľahlivá otganizácia, ktorá vás neberie len ako číslo;) Ďakujem!

Andrea Kutlíková

( seminár "EVS for All" vo Švédsku )

Úžasná príležitosť spoznať nových ľudí, novú krajinu, zlepšiť angličtinu. Ďakujem, ADEL ;-)

Ferdinand Jagelka

( tréning "Think Globally, Act Locally" v Belgicku )
Jany Pan

Vďaka A.D.E.L. som sa mal možnosť zlepšiť si svoje jazykové, organizačné a iné schopnosti. Z projektu ktorého som sa zúčastnil som si priniesol nádherné spomienky ktoré si uchovám do svojej smrti a vždy na ne budem v dobrom spomínať. Odporúčam každému záujemcovi ktorý váha aby s tým prestal a šiel do toho to vyskúšať. Nebudete ľutovať :)

Ján Pan

( mládežnícka výmena "Movie Making for Social Inclusion" v Taliansku )