Building democratic Europe – Budapest

Building democratic Europe.
Načítanie mapy…

Dátum/čas
Date(s) - 11/03/2018 - 15/03/2018
Celodenná

Miesta konania
Budapest, Hungary

Typ projektu:

Vybraní účastníci


Ponuka zúčastniť sa workshopu a záverečnej konferencie projektu “Building Democratic Europe Together” v Budapešti v dňoch 11. – 15. marca 2018 pre mladých už od 15 rokov. Všetky náklady hradené. 

Projekt sa zameriava na občiansku participáciu a nástup demokracie v 5 európskych krajinách v poslednej dekáde totalitných režimov. Cieľom projektu je zvyšovať povedomie o občianskej spoločnosti v posledných rokoch totality medzi mladými ľuďmi zo zainteresovaných krajín. Počas dvojročného projektu sa organizovalo niekoľko vzdelávacích podujatí o tejto téme v rôznych krajinách.

V Budapešti súčasťou programu bude: virtual walk about Candle demonstration in Bratislava, learning about samizdats in Eastern Europe, round table discussion with Vladimir Krcmery, František Mikloško, Gábor Demszky, Adam Michnik, visit of Slovak Cultural Insitute. Počas uplynulých mesiacoch každá krajina zhotovila video rozhovory s 5 aktivistami z uvedeného obdobia ktoré sa budú premietať počas podujatia tiež.  Okrem toho aj iné zábavné aktivity prepojené na tému ako napríklad flashmob, interactive workshop with crafts anda arts, Munzee hunting in the city a pod.

Fotky z celého projektu tu: https://www.facebook.com/pg/ADELSlovakia/photos/?tab=album&album_id=1096176590516249

Bližšie info o projekte môžete nájsť na jeho oficiálnej stránke http://budet.poli.hu/.

Konferencia je určená mladým ľuďom od 15 rokov. Účastníci budú z Maďarska , Portugalska , Poľska , Grécka , Nemecka  a Slovenska .

Ubytovanie a strava budú počas konferencie zabezpečené a financované z programu Erasmus+. Cestovné náklady budú preplatené a účasť je ZDARMA!

DEADLINE NA PRIHLÁSENIE  do piatka, 9. februára, do 23:59 zodpovedaním dvoch nižšie uvedených otázok. Ak nemáte možnosť otázky zodpovedať, musíte sa na našej stránke zaregistrovať a vyplniť všetky požadované informácie

V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte na apply@adelslovakia.org alebo do online chatu.

 

Účasť na projekte

If you would like to apply for project, please answer the following questions:

1. Question:  What is your motivation to participate in the project?
2. Question:  How do you think you will use the knowledge and skills which you gain at this project in your future life?

Prihlasovanie na tento projekt bolo uzatvorené. Momentálne prebieha výber účastníkov.

Páči sa mi to
Páči sa mi to Super Haha Žasnem Nič moc Odpad