Come Together

Loading Map....

Dátum konania
19/06/2021 - 27/06/2021

Miesta konania
Panichishte

Typ projektu:


Príležitosť si užiť začiatok leta na výmene v dňoch 19. – 27.6. v Bulharských horách, ktorou cieľom je vytvoriť hravé prostredie, v ktorom budete mať možnosť preskúmať svoje vlastné športové schopnosti. 


Viac informácií o mládežníckej výmene:

Come Together is all about exploring simple ways how to work together with others and design various games outside in nature. The idea of the project is to create a playful environment in which you will be encouraged
to explore your own capabilities, to put your values into practice and be inspired by yourself and others.

During Come Together you will have the chance to discover:
– how you can include yourself and others in a group
– what are your unique strengths and how can you use them
– how to cooperate with others towards a common goal
– how you can connect with others from different countries
– how to guide your own learning
– how to develop activities from the idea till realisation
– how to do all this in a sustainable way

You will:
-play and learn outside in different settings
– discover practical ways how to include yourself and others
– create and organise games/activities for each other
– go on a hiking adventure in Bulgaria
– share your learnings within an intercultural group
– have an unforgettable international experience!


Mládežnícka výmena je určená všetkým veku od 18 do 30 rokov, ktorí majú záujem dozvedieť sa viac o téme, chuť vycestovať, spoznať Bulharsko a nové kultúry. 

Účastníci budú z Bulharska Bulgaria, Holandska Netherlands, Španielska Spain, Talianska Italy, Grécka Greece, Lotyšska Latvia, Gruzínska Georgia, Maďarska Hungary, Litvy Lithuania a Slovenska Slovakia. Z každej krajiny bude po 5 účastníkov. 

Ubytovanie TU a strava budú počas projektu zabezpečené a financované z programu Erasmus+. Cestovné náklady budú preplatené do výšky 240 eur a platí sa 30 eurový poplatok. 

❗️Do krajiny je momentálne možný aj s antigénovým testom nie starším ako 48 hodín. Po príchode naspäť domov je povinná minimálne 8 dňová karanténa a PCR test na Covid-19, ktorý je ZADARMO. Je však pravdepodobné že sa opatrenia dovtedy uvoľnia a karanténa nebude❗️

Uprednostnení budú uchádzači, ktorí po návrate na Slovensko a keď to situácia dovolí, zrealizujú krátky workshop v škole alebo v kaviarni pre pár ľudí, prípadne iné športové či kultúrne podujatie, kedy im v krátkosti predstavíte program Erasmus+ a možnosti účasti na takýchto podobných projektoch (prípadné náklady budú hradené našou organizáciou) / alebo iným spôsobom na sociálnych médiách prispejú k zvýšeniu informovanosti a takýchto možnostiach pre mladých. 

PRIHLÁSENIE JE MOŽNÉ CEZ FORMULÁR TU 

DEADLINE NA PRIHLÁSENIE – do piatku 28. mája do 23:59