Connecting people

Connecting people
Načítanie mapy…

Dátum konania
16/05/2018 - 22/05/2018

Miesta konania
Denizli, Turkey

Typ projektu:


Nový spôsob komunikácie prostredníctvom sociálnych sietí podľa niektorých sociológov vytláča zo života ľudí priamu komunikáciu tvárou v tvár. Práve tejto téme sa bude venovať mládežnícka výmena v meste Denizli v dňoch 16. – 22- mája 2018. (Cestu si môžete predĺžiť o 3 dni a navštíviť Pamukkale alebo Istanbul, keďže spojenie (lietadlo + autobus) do Denizli bude práve cez Istanbul.)

Zhrnutie o čom výmena bude:

Communication means understanding each other mutually. However, nowadays, people do not understand each other because we are connected to technology. Instead of talking face to face, we all make our communication via computer or mobile phones. This leads many serious communication problems and excludes being healthy societies. We – as a Social Communication Community- want to do this projects to save people from technology addiction and create awareness about it.

There will be several workshops and discussions about this topic, teambuilding activities, intercultural evenings, possibility to visit the city etc.

Main ideas of these projects are to build new friendships, interact with new cultures and destroy the borders between countries. The subject of the project is just a vehicle to capture these.

Mládežnícka výmena je určená mladým ľuďom vo veku od 18 – 25 rokov. Účastníci budú z Bulharska , Rumuska , Španielska  a Slovenska . Z každej krajiny bude po 6 účastníkov.

Ubytovanie a strava budú počas  mládežníckej výmeny zabezpečené a financované z programu Erasmus+. Cestovné náklady budú preplatené do výšky 275 eur a platí sa 30 eurový poplatok.

DEADLINE NA PRIHLÁSENIE  do piatka, 13. apríla, do 23:59 zodpovedaním dvoch nižšie uvedených otázok. Ak nemáte možnosť otázky zodpovedať, musíte sa na našej stránke zaregistrovať a vyplniť všetky požadované informácie

V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte na apply@adelslovakia.org alebo do online chatu.

Účasť na projekte

If you would like to apply for project, please answer the following questions:

1. Question:  What is your motivation to participate in the project?
2. Question:  How do you think you will use the knowledge and skills which you gain at this project in your future life?

Prihlasovanie na tento projekt bolo uzatvorené. Momentálne prebieha výber účastníkov.

Páči sa mi to
Páči sa mi to Super Haha Žasnem Nič moc Odpad