Citizens Occupy Rural Europe – meeting

Loading Map....

Dátum konania
18/09/2021 - 21/09/2021

Miesta konania
Beja, Portugal

Typ projektu:


Ponuka pre 2 ľudí, ktorí by sa k nám pridali na meeting projektu CORE a zapojili sa aj po návrate do organizácie podujatí na vidieku zamerané na propagáciu príležitostí, ktoré EÚ ponúka.

Viac informácií o projekte:

Cieľom projektu “Citizens Occupy Rural Europe” je zorganizovať niekoľko podujatí na vidieku zameraných na propagáciu príležitostí, aké ponúka EÚ mladým ľuďom alebo iné možnosti financovania na rozvoj podnikania, športu či kultúry.  Citizens Occupy Rural Europe (CORE) is a Europe for Citizens project involving 5 different countries: Portugal, Malta, Italy, Slovakia and Austria. Our aims are:
– Promote EU opportunities in rural areas;
– Discuss with Citizens from Rural Areas of Europe about their needs or problems;
– Discuss and write suggestions to improve the life of Citizens from Rural Areas. 

Draft Program of the meeting in Portugal:

– DAY 1 (18 September) – Arrival Day Dinner; Get to know each other and team building. 
– DAY 2 (19 September) – CORE Values 
Morning: Welcome by the President of Beja Municipality, the Project Leader will give an overview of the Project and its aims and targets, and values; 
Afternoon: Presentation of each organization and share experiences. Division of CORE duties. 
– DAY 3 (20 September) 
Morning: Prepare and discuss activities and dissemination. 
Afternoon: Visit to Rural Alentejo (Beja) 
– DAY 4 (21 September) – Departure Day 

Meeting je určený ľudom, najlepšie z vidieka, ktorým je téma projektu blízka a radi by s nami spolupracovali na organizácii rôznych podujatí na vidieku.  

Ubytovanie a strava budú počas stretnutia zabezpečené a financované z programu Európa pre občanov. Cestovné náklady budú preplatené do výšky 250 eur a platí sa 30 eurový depozit, ktorý bude po zapojení sa do prípravy a organizácie lokálnych podujatí vrátený.

❗️Vstup do krajiny je pre zaočkovaných voľný, rovnako to platí aj po príchode naspäť domov. Pre nezaočkovaných platia pri vstupe aktuálne protipandemické opatrenia danej krajiny a pri návrate naspäť na Slovensko je potrebné absolvovať minimálne 8 dňovú karanténu a PCR test. Podmienky sa pred projektom môžu zmeniť, momentálne však platia tieto a neočakávame ich sprísňovanie počas leta❗️

PRIHLÁSENIE JE MOŽNÉ CEZ FORMULÁR TU 

PRIHLASOVANIE  ČO NAJSKOR