Design your Life

Design your Life Boodaville
Načítanie mapy…

Dátum konania
30/04/2018 - 08/05/2018

Miesta konania
Barcelona, Spain

Typ projektu:

Vybraní účastníci


Ponúkame vám možnosť zúčastniť sa školenia v Boodaville (španielske centrum permakultúry) a v Barcelone (2 noci). Školenie je učené tým, ktorí by sa radi dozvedeli viac o princípoch permakultúry v dňoch 30. apríla – 8. mája. 2018.

Permakultúrna záhrada rúca zaužívané zvyky a predstavy o spôsobe poľnohospodárstva a záhradkárčenia. Medzi jej základné princípy patrí čo najlepšie usporiadanie pozemku v súlade s prírodou, pričom vychádza z pozorovania vzťahov, ktoré v nej od nepamäti fungujú, využíva poznatky o symbióze rastlín a živočíchov, plesní a baktérií.

Viac info o tréningu:

For the first 5 nights we will stay in tents, surrounded by nature, in Boodaville, a few kilometers away from Caseres and Calaceite. For the last 2 nights we will stay in dorm rooms in a community project in Barcelona. The project goal is to complete workshops on the fundamentals of permaculture and integrated design, see how to apply this to our own lifes,
to community projects and to experiment with a range of teaching methods to transmit permaculture ideas to young people. There will be time for learning and sharing experiences and knowledge, introduce our countries and learn about other cultures.

A 7 day course with 5 days at Boodaville rural permaculture education project in the Matarranya region of Spain and 2 days in Barcelona city. The aim of the course is to explore the use of permaculture ethics and principles to design sustainable, even regenerative ways of living which can be integrated into your own life and your work with young people.

The first week focuses on the use of resources such as water and soil with practical activities, techniques to encourage learner engagement and participation, and a design project. The last 2 days In Barcelona city will focus on sustainable urban living and as well as visits to city gardens and radical community centres, participants will discover alternative education projects. The course will cover some of the content of the Permaculture Design Certificate.

Tréning je určený pracovníkom s mládežou, aktívnym členom alebo dobrovoľníkom v rôznych organizáciách (od 18 – 55 rokov). Účastníci budú z Španielska , Slovinska , Francúzska , Česka , Litvy , Ukrajiny , Turecka , Maďarska , Slovenska , Bulharska , Grécka , Estónska , Macedónska , Rumunska  a Talianska . Z každej krajiny bude 1 účastník.

Ubytovanie (v stanoch v centre Boodaville a v ubytovni v Barcelone) a strava budú počas školenia zabezpečené a financované z programu Erasmus+. Cestovné náklady budú preplatené do výšky 275 eur a platí sa 50 eurový poplatok.

DEADLINE NA PRIHLÁSENIE   je do piatka, 2. marca, do 23:59. Prihlásiť sa môžete zodpovedaním dvoch nižšie uvedených otázok vpísaním do poznámky. Ak nemáte možnosť otázky zodpovedať, musíte sa na našej stránke zaregistrovať a vyplniť všetky požadované informácie.

UPOZORŇUJEME, že často sa stáva, že kliknete na “prihlásiť sa” bez zodpovedania otázok. Svoju prihlášku môžete upraviť, doplniť otázky alebo zrušiť do piatkovej polnoci

V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte na apply@adelslovakia.org alebo prostredníctvom online chatu.

Páči sa mi to
Páči sa mi to Super Haha Žasnem Nič moc Odpad