Digital Savvy

Loading Map....

Dátum konania
17/06/2021 - 24/06/2021

Miesta konania
Torremolinos, Spain

Typ projektu:


Tréning pre lepšie pochopenie ako nás môže naša digitálna stopa ovplyvniť pri hľadaní práce pre pracovníkov s mládežou, učiteľov, lídrov či ľudí inak pracujúcich s mládežou v dňoch 17. – 24. júna na juhu Španielska. 

Viac informácií o mládežníckej výmene:
“Digital Savvy” is a mobility of youth workers, KA1 Training Course, under Erasmus+ and will be implemented by Together For Youth with the support of Asociación Projuven. The project aims to promote youth employment through the development of new competences and skills for youth workers which will allow them to adjust their pedagogy to include responsible use of technology and to raise young people awareness of digital footprints, encouraging them to make informed decisions about the contents they create or share online which can affect their employability.

THE OBJECTIVES
The specific objectives of the project for youth workers are: to understand what digital footprint is and how it can affect young people employability; to understand why employers check social media and which are the contents to be careful about in a digital footprint which can cause that an employer does not hire a job candidate; to learn how to protect, create and maintain a good digital footprint.

Tréningový kurz je určený všetkým pracovníkom s mládežou, lídrom, učiteľom, vychovávateľom či ľuďom pracujúcim s mládežou vo veku od 18 rokov, ktorí majú záujem dozvedieť sa viac o téme, chuť vycestovať, spoznať Španielsko a posunúť novonadobudnuté vedomosti ďalej.

Účastníci budú z Rumunska Romania, Lotyšska Latvia, Francúzska France, Talianska Italy, Estónska Estonia, Španielska Spain a Slovenska Slovakia. Z každej krajiny bude po 4 účastníkov

Ubytovanie TU a strava budú počas projektu zabezpečené a financované z programu Erasmus+. Cestovné náklady budú preplatené do výšky 360 eur a platí sa 50 eurový poplatok. 

❗️Do krajiny je momentálne možný vstup iba s negatívnym PCR testom, ktorý sa bohužiaľ neprepláca aby ste sa vyhli povinnej karanténe. Po príchode naspäť domov je povinná minimálne 8 dňová karanténa a PCR test na Covid-19, ktorý je ZADARMO. Podmienky sa pred projektom môžu zmeniť a uvoľniť, momentálne však platia tieto❗️

Uprednostnení budú uchádzači, ktorí po návrate na Slovensko a keď to situácia dovolí, zrealizujú krátky workshop v škole alebo v kaviarni pre pár ľudí, prípadne iné športové či kultúrne podujatie, kedy im v krátkosti predstavíte program Erasmus+ a možnosti účasti na takýchto podobných projektoch (prípadné náklady budú hradené našou organizáciou) / alebo iným spôsobom na sociálnych médiách prispejú k zvýšeniu informovanosti a takýchto možnostiach pre mladých. 

PRIHLÁSENIE JE MOŽNÉ CEZ FORMULÁR TU 

DEADLINE NA PRIHLÁSENIE – do piatku 21. mája do 23:59