Entrepreneurial Entry

Mládežnícka výmena s ADEL v Krasnobród
Načítanie mapy…

Dátum konania
26/09/2018 - 03/10/2018

Miesta konania
Krasnobród, Poland

Typ projektu:


Mládežnícka výmena v meste Krasnobród v Poľsku je určená pre mladých podinkateľov a tých čo by potrebovali poradiť, čo všetko obnáša stať sa podnikateľom. Výmena sa bude konať v dňoch 26. septembra – 3. októbra 2018. Mládežnícka výmena je ZDARMA!

O čom projekt bude?

The purpose of this project is to get youngsters involved in entrepreneurship, show them different examples of possibilities connected with becoming an entrepreneur and teach them about the opportunities that the entrepreneurship brings. Due to this, youngsters will take part in activities that support personal development. Apart from that, youngsters will be given the opportunity to learn about work plan and how to develop a plan accordingly by doing brainstorming activities. In a result, the participants will become more experienced regarding to using the time effectively, making plans and acting accordingly through the activities during the project and they will have a chance to reflect these experiences on their lives. All activities provided in the project will raise the skill of participants for solving problems as well as contributing to their improvement of creativity. What is more, due to cultural integration, participants will have a better understanding of the importance of foreign languages and get to know about different aspects of foreign languages. They will have a chance to gather more information about Erasmus+ programme as well as the Youthpass Certificate.

Mládežnícka výmena je určená mladým ľuďom vo veku 19 – 26 rokov. Účastníci budú z Poľska , Rumunska , Česka , Grécka a Slovenska . Z každej krajiny bude po 6 účastníkov.

Ubytovanie (Goscinie Celina) a strava budú počas mládežníckej výmeny zabezpečené a financované z programu Erasmus+. Cestovné náklady budú preplatené do výšky 180 eur a neplatí sa žiaden poplatok. Mládežnícka výmena je ZDARMA!

DEADLINE NA PRIHLÁSENIE  do piatka, 17. augusta, do 23:59 zodpovedaním dvoch nižšie uvedených otázok. Ak nemáte možnosť otázky zodpovedať, musíte sa na našej stránke zaregistrovať a vyplniť všetky požadované informácie

V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte na apply@adelslovakia.org alebo do online chatu.

Účasť na projekte

If you would like to apply for project, please answer the following questions:

1. Question:  What is your motivation to participate in the project?
2. Question:  How do you think you will use the knowledge and skills which you gain at this project in your future life?

Prihlasovanie na tento projekt bolo uzatvorené. Momentálne prebieha výber účastníkov.