FACE 2.0

FACE 2.0 - Portugal
Načítanie mapy…

Dátum konania
17/04/2018 - 25/04/2018

Miesta konania
Beja, Portugal

Typ projektu:

Vybraní účastníci


Školenie v portugalskom meste Beja je určené pre pracovníkov s mládežou, ktorí sa chcú naučiť viac o facilitácii a  používať vhodné metódy a spôsoby na zapojenie členov skupiny. Školenie sa bude konať v dňoch 17. – 25. apríla 2018.

O čom projekt bude?

FACE 2.0 is a Training Course for Youth workers on Facilitation in Youth groups. What does a Facilitator do? Who is a Facilitator? The TC proposes methods and exercises to boost some of the Skills (Learning to learn awareness, Effective Communication, Problem Solving, Creativity, Conflict management, Designing a workshop) that a Facilitator should have. We strongly believe that nowadays Youth workers need knowledge, tools and methods on facilitation of Youth groups because of the social importance of their role. They are social facilitators for Youth inclusion, especially for youth with fewer opportunities. A very practical learning with a session about designing a workshop and performing it.

AIMS:

  • Provide Youth Workers with practical tools of facilitation to use with youth for raising their self efficacy and empowering them in their personal and professional life, especially those with fewer opportunities (NEET, migrants,..)
  • Improve youth work quality and enhance the role of youth workers and NGOs as social facilitators;
  • use of it as positive tool of transformation in youth work and in their lives;
  • Improve international cooperation between organisations and build of trustful long-term cooperation
  • Recognition of the educational value of NFE activities,
  • Creation of outcomes (a daily Blog and a Booklet) to spread in order to contribute to Youth Workers empowerment,

Tréning je určený pracovníkom s mládežou, aktívnym členom alebo dobrovoľníkom v rôznych organizáciách (od 18 rokov). Účastníci budú z Grécka , Talianska , Litvy , Španielska , Fínska , Rumunska , Poľska , Švédska , Belgicka  a Slovenska . Z každej krajiny bude po 2 účastníkov.

Ubytovanie (Beja Youth Hostel) a strava budú počas školenia zabezpečené a financované z programu Erasmus+. Cestovné náklady budú preplatené do výšky 360 eur a platí sa 50 eurový poplatok.

DEADLINE NA PRIHLÁSENIE  do piatka, 2. marca, do 23:59 zodpovedaním dvoch nižšie uvedených otázok. Ak nemáte možnosť otázky zodpovedať, musíte sa na našej stránke zaregistrovať a vyplniť všetky požadované informácie

V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte na apply@adelslovakia.org alebo do online chatu

Páči sa mi to
Páči sa mi to Super Haha Žasnem Nič moc Odpad