Good Governance in Sport Conference

Good Governance in Sport Conference
Loading Map....

Dátum konania
03/06/2021 - 06/06/2021

Miesta konania
Sofia, Bulharsko

Typ projektu:


Konferencia v hlavnom meste Bulharska v dňoch 3 – 6 júna pre predstaviteľov športových klubov, federácií a iných ľudí pôsobiacich v oblasti športu na tému – dobrá správa vecí verejných v oblasti športu. Zo Slovenska sa konferencie môže zúčastniť 7 ľudí.

Viac informácií o projekte “Good Governance in Sport:

“Good Governance in Sport”  je projekt spolu-financovaný programom Európskej komisie – Erasmus+. Projekt sa zameriava na hľadanie spôsobov analýzy, zhromažďovania a podporovania postupov pre správne zviditeľnenie prijatých rozhodnutí zainteresovaných strán a transparentnosti verejného financovania športových inštitúcií.

Projekt trval 2 roky a spolupracovalo na ňom 7 krajín. Projekt koordinuje Bulharsko – Bulgarian sports development association spolu s partnermi z Grécka – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, Talianska – Mine Vaganti NGO, Chorvátska – Riječki Sportski Savez, Maďarska – Remenyt a Gyermekeknek Közhasznú Egyesület, Poľska – Stowarzyszenie Instytut Nowych Technologii a Slovensko – ADEL Slovakia.

Všetky informácie o projekte je možné nájsť tu: http://www.eusport.org/goodgovernance/GGS_about

Viac informácií o konferencii v Bulharsku:

Cieľom konferencie #GoodGovernanceSport je predstaviť výsledky projektu – výskum, publikácie, “self-learning platform”, mobility a medzinárodné aktivity uskutočnené v priebehu projektu. Budeme diskutovať a analyzovať aj možnosti a potreby budúcej spolupráce a projektov v rámci tejto témy.

Program konferencie: https://www.eusport.org/goodgovernance/GGS_news/ggs_conference/ggs_conference_agenda

Konferencia bude prebiehať 4 júna, príchod účastníkov do Sofie by bol 3 júna. Odchod späť na Slovensko buď 5 júna, alebo je možnosť v prípade záujmu stráviť 1 deň  v Sofii a navštíviť mesto či okolie a cestovať späť na Slovensko až 6 júna.

Účastníci konferencie budú z Talianska Italy, Bulharska Bulgaria, Gréska Greece, Maďarksa Hungary, Chorvátska Croatia and Slovenska Slovakia.

Ubytovanie, strava a cestové nákady budú zabezpečené a financované z programu Erasmus+.

PRIHLASOVANIE  Please enter text in alert text