Learning to empower

Learning to empower
Načítanie mapy…

Dátum konania
24/07/2019 - 31/07/2019

Miesta konania
Sassari, Italy

Typ projektu:


Ponuka zúčastniť sa tréningu Learning to Empower na Sardínií v dňoch 24. – 31.7. 2019 (možnosť prihlásiť sa otvorená už len pre mužov z dôvodu rodovej vyváženosti, žien sa nám prihlásilo mnoho ale žiaden vhodný účastník opačného pohlavia 🙂 )

Tréning je jednou z aktivít nášho projektu CUstomized SuPport to Youth Development of Active Leadership.

Zhrnutie o čom tréning bude:

CUSPYDAL aims to enhance social inclusion of disadvantaged young people (affected by unemployment, from rural or less developed areas); to contribute to their personal and professional development, enhance their soft and life skills, employability and entrepreneurship and to support their active participation in the local communities.

Objectives of the training course are:

  • to foster youth workers and youth leaders competences in the development of the leadership potential of disadvantaged youth,
  • to provide them with knowledge, skills, non-formal education methods how to promote social inclusion, and stimulate entrepreneurship and active citizenship of NEET in their communities,
  • to test of non-formal educational models produced in the research results,
  • to produce workshops and tools of NFE that will be tested during next youth exchange for young people from disadvantaged background.

Infopack, here – CUSPYDAL-Infopack-Sassari, preliminary agenda, here – CUSPYDAL Draft Agenda Sassari

Ubytovanie a strava budú počas tréningu zabezpečené a financované z programu Erasmus+, letenky budú zakúpené priamo nami a platí sa 50 eurový poplatok.

Účastníci budú z Brazílie , Uruguaja , Kostariky , Talianska , Severného Macedónska a Slovenska . Z každej krajiny bude po 4 účastníkov.

Tréning je určený pracovníkom s mládežou, aktívnym členom alebo dobrovoľníkom v rôznych organizáciách (od 18 rokov).

DEADLINE NA PRIHLÁSENIE  ČO NAJSKOR. Prihlásiť sa môžete vyplnením registračného formuláru.

Registračný formulár

V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte na apply@adelslovakia.org