Livestreaming A Key Tool

Loading Map....

Dátum konania
09/09/2021 - 17/09/2021

Miesta konania
Birkirkara, Malta

Typ projektu:


Rád/a by si sa zdokonalil/a vo svojich líderskych zručnostiach a naopak by sa chcel/a podeliť s tými svojimi s ostatnými ľuďmi z rôznych krajín a kultúr? Tak vycestuj s nami na tréningový kurz v dňoch 9. – 17.9. na ostrov Malta.

Viac informácií o tréningu:

“LIVESTREAMING KEY TO YOUTH WORK” is a TC arising from the cooperation among 8 partners with a view to introduce and equip Youth workers and Youth with Livestreaming competences useful to Youth Workers, Youth Organisations and Youthwork. The Project is geared at developing basic skills to use Livestreaming as a key tools. The project aims also to strengthen the International cooperation, exchange of knowledge, experiences and learnings and these thing up of quality workshops meeting the learning needs of the target youth learners. In designing and planning the project partners expressed their learning needs in order to focus the project on these: 1.Gain new tools and knowledge for professional development in Youthwork, especially gain competences on the how they can use the tool to impact and amplify their work. learning key aspects of livestreaming and styles, communication and NFE techniques;
2.Learn how to build an effective program of activities meeting the aims of the Project, and fulfilling the learning needs of participants (especially with fewer opportunities); how to define groups/individual learning interests and transfer them in to learning achievements;
3.Raise quality standards and equipthem with tools that amplifies Youth work and facilitating skills, learning new NF activities, working on recognition tools of NF learnings, improving the dissemination of results, and raising general awareness on educational value of Erasmus+ Program.

Tréning je určený pracovníkom s mládežou, učiteľom, či ľuďom inak zapojených s prácou s ľuďmi vo veku od 18+. Účastníci budú z Bulharska Bulgaria, Portugalska Portugal, Rumunska Romania, Grécka Greece, Severného Macedónska North Macedonia, Litvy Lithuania a Slovenska Slovakia. Z každej krajiny bude po 3 účastníkov.

Ubytovanie TU a strava budú počas tréningu zabezpečené a financované z programu Erasmus+. Cestovné náklady budú preplatené do výšky 275 eur a platí sa 50 eurový poplatok.

❗️Vstup do krajiny je pre zaočkovaných voľný, rovnako to platí aj po príchode naspäť domov. Pre nezaočkovaných platia pri vstupe aktuálne protipandemické opatrenia danej krajiny a pri návrate naspäť na Slovensko je potrebné absolvovať minimálne 8 dňovú karanténu a PCR test. Podmienky sa pred projektom môžu zmeniť, momentálne však platia tieto a neočakávame ich sprísňovanie počas leta❗️

Uprednostnení budú uchádzači, ktorí po návrate na Slovensko a keď to situácia dovolí, zrealizujú krátky workshop v škole alebo v kaviarni pre pár ľudí, prípadne iné športové či kultúrne podujatie, kedy im v krátkosti predstavíte program Erasmus+ a možnosti účasti na takýchto podobných projektoch (prípadné náklady budú hradené našou organizáciou) / alebo iným spôsobom na sociálnych médiách prispejú k zvýšeniu informovanosti a takýchto možnostiach pre mladých. 

PRIHLÁSENIE JE MOŽNÉ CEZ FORMULÁR TU 

PRIHLASOVANIE  Čo najskôr