Mobility Belong to Appropriate Resources and Experience

Mobility Belong to Appropriate Resources and Experience
Loading Map....

Dátum konania
23/04/2021 - 29/04/2021

Miesta konania
Šibenik, Croatia

Typ projektu:


Tréning v Šibeniku, na ktorom sa oboznámite s nástrojmi používanými pri práci s mládežou a inšpirujete sa nápadmi a nástrojmi iných účastníkov, ktoré sa používajú počas medzinárodných mládežníckych projektov. Tréning je určený pracovníkom s mládežou, aktívnym členom alebo dobrovoľníkom v rôznych organizáciách (od 18 rokov).

Viac informácií o tréningu:

The training “Mobility Belong to Appropriate Resources and Experience – MBARE” is an Erasmus+ project for youth workers, youth leaders, youth educators, youth organizations and Institutions who care about the quality of their work with and for young people. The activity aims to bring together youth organisations staff from different European countries and provide them the opportunity to share ideas and practices about all what concern the organisation of a mobility project.

The project wants to provide youth organisations and youth workers with training and co-operation opportunities in order to develop their professionalism and the European dimension of youth work. The activities allow the participants to acquire more awareness about youth work and get new tools and knowledge to improve the quality of their daily work in the local communities promoting international projects.

Whole infopack with timetable and all information is available HERE.

Tréning je určený pracovníkom s mládežou, aktívnym členom alebo dobrovoľníkom v rôznych organizáciách (od 18 rokov). Účastníci budú z Chorvátska Croatia, Portugalska Portugal, Talianska Italy, Španielska Spain, Bulharska Bulgaria a Slovenska Slovakia. Z každej krajiny bude po 3 účastníkov.

Ubytovanie (Hostel Scala) a strava budú počas tréningu zabezpečené a financované z programu Erasmus+. Cestovné náklady budú preplatené do výšky 275 eur a platí sa 50 eurový poplatok.

PRIHLASOVANIE  bude spustené pár týždňov pred začatím projektu. Dátum je zatiaľ predbežný a môže sa zmeniť. Možnosť prihlásiť sa budeme zdieľať na našich sociálnych médiách, takže nás stačí sledovať.