Mobility Belong to Appropriate Resources and Experience

Loading Map....

Dátum konania
22/10/2021 - 28/10/2021

Miesta konania
Šibenik, Chorvátsko

Typ projektu:


Tréning v Šibeniku, na ktorom sa oboznámite s nástrojmi používanými pri práci s mládežou a inšpirujete sa nápadmi a nástrojmi iných účastníkov, ktoré sa používajú počas medzinárodných mládežníckych projektov.

 

Viac o projekte:

The training “Mobility Belong to Appropriate Resources and Experience – MBARE” is an Erasmus+ project for youth workers, youth leaders, youth educators, youth organizations and Institutions who care about the quality of their work with and for young people. The activity aims to bring together youth organisations staff from different European countries and provide them the opportunity to share ideas and practices about all what concern the organisation of a mobility project. The proposal wants to provide youth organisations and youth workers with training and co-operation opportunities in order to develop their professionalism and the European dimension of youth work. The activities allow the participants to acquire more awareness about youth work and get new tools and knowledge to improve the quality of their daily work in the local communities promoting international projects.

INFOPACK JE TU

Tréning je určený pracovníkom s mládežou, učiteľom, či ľuďom inak zapojených s prácou s ľuďmi vo veku od 18+. Účastníci budú z Chorvátska Croatia, Talianska Italy, Bulharska Bulgaria, Portugalska Portugal a Slovenska Slovakia. Z každej krajiny bude po 3 účastníkov.

Ubytovanie TU a strava budú počas tréningu zabezpečené a financované z programu Erasmus+. Cestovné náklady budú preplatené do výšky 275 eur a platí sa 50 eurový poplatok.

❗️Vstup do krajiny je pre zaočkovaných voľný, rovnako to platí aj po príchode naspäť domov❗️

PRIHLÁSENIE JE MOŽNÉ CEZ FORMULÁR —TU ČO NAJSKOR