Once upon a time

Mládežnícka výmena v Poľsku
Načítanie mapy…

Dátum/čas
Date(s) - 25/11/2017 - 02/12/2017
Celodenná

Miesta konania
Poronin, Poland

Typ projektu:

Vybraní účastníci


Ďalšia možnosť zúčastniť sa mládežníckej výmeny už aj pre 15 ročných. Vycestuj 25. novembra až 2. decembra 2017 do oblasti poľských Tatier. Máme až 12 voľných miest, ak nechceš ísť sám, zavolaj aj kamaráta/spolužiaka. Téma mládežníckej výmeny je zaujímavá – budete diskutovať a prezentovať tradície a legendy na Slovensku, na Ukrajine a v Poľsku.

Zhrnutie o čom výmena bude: 

The main theme of the project are Polish, Slovak and Ukrainian legends, traditions, Slavic customs and rituals. Our main aim is not only to deepen and to gain knowledge about our cultures, but also to establish intercultural dialogue, to raise awareness of cultural identity and become more open-minded and tolerant towards our heritage, but also ourselves.

As a young people and students, we have passions and hobbies, which we wish to develop, therefore we have created this project. We have planned many activities that we are going to realize using methods of non-formal education and using English for communication (integration games, themed activities, discussions, evaluations, city game, national and regional evenings, meetings with local community etc.).

Within the project, we will create a book of legends, traditions and customs ”Once upon a time: chronicles of Slavic lands” with original legend, which we will work on during youth exchange and which we will share in the dissemination of results phase. The project will be an opportunity for us to gain valuable experience, knowledge, new friendships and attitudes, that will have a positive influence on our future.

Mládežnícka výmena určená mladým ľuďom vo veku 15 – 19 rokov. Účastníci budú z Poľska , Ukrajiny  a Slovenska . Z každej krajiny bude po 12 účastníkov (z toho 2 lídri bez vekového obmedzenia)

Ubytovanie (Hosťovský dom) a strava budú počas mládežníckej výmeny zabezpečené a financované z programu Erasmus+. Cestovné náklady preplatené tiež (zvyčajne zabezpečujeme minibus ktorý odvezie účastníkov napríklad zo Žiliny rovno do hotela, náklady aj za vlak/bus do Žiliny preplatené) a neplatí sa žiaden poplatok.

DEADLINE NA PRIHLÁSENIE  ČO NAJSKOR zodpovedaním dvoch nižšie uvedených otázok. Ak nemáte možnosť otázky zodpovedať, musíte sa na našej stránke zaregistrovať a vyplniť všetky požadované informácie

V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte na apply@adelslovakia.org alebo do online chatu

Účasť na projekte

If you would like to apply for project, please answer the following questions:

1. Question:  What is your motivation to participate in the project?
2. Question:  How do you think you will use the knowledge and skills which you gain at this project in your future life?

Pre odoslanie prihlášky na projekt musíte mať vytvorený používateľský účet. Ak už účet vytvorený máte tak prosím prihláste sa.


Páči sa mi to
Páči sa mi to Super Haha Žasnem Nič moc Odpad