RHYTHM OF YOUTH

Loading Map....

Dátum konania
29/07/2021 - 08/08/2021

Miesta konania
Marsaxlokk, Malta

Typ projektu:


Ak máš rád hudbu, tak táto mládežnícka výmena je určená práve pre teba! Dozvieš sa veľa nových informácií ako chápať hudbu a ako sa na ňu pozrieť aj z iného uhla pohľadu a pripravíte spoločne s ďalšími účastníkmi koncert. 

Viac informácií o mládežníckej výmene:

This Youth Exchange aims to give participants new points of view about their local and national Culture (presentation in music and in their values) in the search for a common European heritage that they will afterward express to the local community through music. 

The main objective of this project is to jump the borders, overcome social and economic barriers and find common values and a common identity, opening the minds of youngsters to multiculturalism and the idea of “being European”. 

The final event could be a concert in the square for local Communities.

Mládežnícka výmena  je určená mladým ľuďom vo veku od 17 do 25 rokov. Účastníci budú z Talianska Italy, Grécka Greece, Portugalska Portugal, Estónska Estonia, Severného Macedónska North Macedonia a Slovenska Slovakia. Z každej krajiny bude po 5 účastníkov.

Ubytovanie TU a strava budú počas tréningu zabezpečené a financované z programu Erasmus+. Cestovné náklady budú preplatené do výšky 360 eur a platí sa 50 eurový poplatok.

Predbežný program výmeny tu:

❗️Do krajiny je momentálne možný vstup iba s negatívnym PCR testom, ktorý sa neprepláca. Po príchode naspäť domov stačí absolvovanie antigénového testu, ktorý je zadarmo. Podmienky sa pred projektom môžu zmeniť, no neočakávame ich sprísňovanie počas leta❗️

Uprednostnení budú uchádzači, ktorí po návrate na Slovensko a keď to situácia dovolí, zrealizujú krátky workshop v škole alebo v kaviarni pre pár ľudí, prípadne iné športové či kultúrne podujatie, kedy im v krátkosti predstavíte program Erasmus+ a možnosti účasti na takýchto podobných projektoch (prípadné náklady budú hradené našou organizáciou) / alebo iným spôsobom na sociálnych médiách prispejú k zvýšeniu informovanosti a takýchto možnostiach pre mladých. 

PRIHLÁSENIE JE MOŽNÉ CEZ FORMULÁR TU 

PRIHLASOVANIE  do piatka 25.6.2021 do 23:59