SEE 4 Youth

Tréning Erasmus v Splite
Načítanie mapy…

Dátum konania
10/06/2018 - 17/06/2018

Miesta konania
Split, Croatia

Typ projektu:

Vybraní účastníci


Školenie počas ktorého sa dozvieš viac o koncepte sociálneho/spoločensky zodpovedného podnikania a hádam aj s ďalšími účastníkmi z 9-tich krajín prídete s novými inovatívnymi nápadmi. Uskutoční sa v meste Split v dňoch 10. – 17. júna 2018.

Zhrnutie o čom tréning bude:

Social entrepreneurs drive social innovation and transformation in various fields including education, health, environment and enterprise development. They pursue poverty alleviation goals with entrepreneurial zeal, business methods and the courage to innovate and overcome traditional practices. A social entrepreneur, similar to a business entrepreneur, builds strong and sustainable organizations, which are either set up as not-for-profits or companies.

The objectives

  • To promote and develop innovative ideas and share good practices.
  • To acquire skills and specific knowledge using non-formal education by developing of human personality and developing set of skills necessary for social entrepreneurs.
  • To create strong partnerships for future projects concerning social entrepreneurship for KA1 and KA2 action.

Tréning je určený pracovníkom s mládežou, aktívnym členom alebo dobrovoľníkom v rôznych organizáciách (od 18 rokov). Účastníci budú z Cypru , Slovinska , Francúzska , Litvy , Rumunska , Španielska , Talianska , Portugalska , Macedónska a Slovenska . Z každej krajiny bude po 2 účastníkov.

Ubytovanie (Hotel Dujam) a strava budú počas tréningu zabezpečené a financované z programu Erasmus+. Cestovné náklady budú preplatené do výšky 275 eur a platí sa 50 eurový poplatok (15 eur vopred a 35 eur na mieste).

DEADLINE NA PRIHLÁSENIE  do piatka, 2. februára, do 23:59 zodpovedaním dvoch nižšie uvedených otázok. Ak nemáte možnosť otázky zodpovedať, musíte sa na našej stránke zaregistrovať a vyplniť všetky požadované informácie

V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte na apply@adelslovakia.org alebo do online chatu.

 

Páči sa mi to
Páči sa mi to Super Haha Žasnem Nič moc Odpad