SEE ME GR&OW

Loading Map....

Dátum konania
24/07/2021 - 30/07/2021

Miesta konania
Pedoulas, Cyprus

Typ projektu:


Rozmýšľaš práve ty nad tým, že sa vrhneš do podnikania? Ak áno, tak je tento tréning práve pre teba. Ľudia z odboru podnikania a tí ktorí chcú začať podnikať si medzi sebou vymenia rady, osvedčené postupy, inovácie a budú pracovať na rozvoji nových podnikateľských nápadov.

Viac informácií o tréningu:

This project aims to up-skill youth workers, those who are already self-employed, freelancers, and provide business advice to improve soft skills, management skills and their future prospects for creating a sustainable entrepreneurial practice.

The goal of this learning event consists of 3 thematics:

  1. Introduction of the participants: To develop cooperation and team spirit about the common goal in a non-formal manner.
  2. Up skill the entrepreneurial and management skills of the participants: Generating applicable business ideas, analysing the market, use their resources efficiently and effectively, finance their enterprise wisely & strategic business planning.
  3. Focus on developing the necessary soft skills for entrepreneurs.

Objectives: 

🔹 To combat discrimination, inequality and other forms of exploitation in the workplace.

🔹 To learn, through sharing of practices and regulations, the realities in other countries. What kind of opportunities and possibilities do self-employed have? What are the risks of being self-employed and what are your benefits?

🔹 To create a European network amongst at least the four organisations who work with youth, advocacy and labor rights to ensure the exchange of good practices and support of SE rights.

🔹 To foster participants’ knowledge, skills and abilities about entrepreneurship and sound management skills.

🔹 To help the participants to develop their soft – skills.

🔹 To equip youth workers and youth self – employed with the basic concept and skills of advocacy to be able to create their own intervention.

Tréning je určený pracovníkom s mládežou, aktívnym členom alebo dobrovoľníkom v rôznych organizáciách (od 18 rokov). Účastníci budú z Talianska Italy, Grécka Greece, Portugalska Portugal, Cypru Cyprus a Slovenska Slovakia. Z každej krajiny bude po 4 účastníkov.

Ubytovanie a strava budú počas tréningu zabezpečené a financované z programu Erasmus+. Cestovné náklady budú preplatené do výšky 360 eur a platí sa 50 eurový poplatok.

❗️Do krajiny je momentálne možný vstup iba s negatívnym PCR testom, ktorý sa neprepláca aby ste sa vyhli povinnej karanténe. Po príchode naspäť domov stačí absolvovanie antigénového testu. Podmienky sa pred projektom môžu zmeniť a uvoľniť, momentálne však platia tieto❗️

Uprednostnení budú uchádzači, ktorí po návrate na Slovensko a keď to situácia dovolí, zrealizujú krátky workshop v škole alebo v kaviarni pre pár ľudí, prípadne iné športové či kultúrne podujatie, kedy im v krátkosti predstavíte program Erasmus+ a možnosti účasti na takýchto podobných projektoch (prípadné náklady budú hradené našou organizáciou) / alebo iným spôsobom na sociálnych médiách prispejú k zvýšeniu informovanosti a takýchto možnostiach pre mladých. 

PRIHLÁSENIE JE MOŽNÉ CEZ FORMULÁR TU 

PRIHLASOVANIE  do piatka 11.6.2021 do 23:59