SEE ME GR&OW Italy

Loading Map....

Dátum konania
31/01/2022 - 05/02/2022

Miesta konania
Bologna, Italy

Typ projektu:


Tréning na boj proti diskriminácii, nerovnosti a iným formám vykorisťovania na pracovisku; vysvetliť a vyzbrojiť mládež základnou koncepciou a zručnosťami advokácie.

Viac informácií o tréningu:

Self Employed Entrepreneurs Meet, Exchange, Get Results & Organise Work – SEE ME GR&OW is an Erasmus+ Strategic Partnership for the exchange of good practices. This project has the aim to up-skill youth workers and those who are already self-employed, and freelancers, and provide sound business advice to improve their soft skills,
management skills and their future prospects for creating a sustainable entrepreneurial
practice.

2nd Learning Event in February 2022 in Italy, will gather 20 participants for a 4 days training course. The goals of this learning event are: combating discrimination, inequality and other forms of exploitation in the workplace; learning, through sharing of practices, regulations and realities in other countries; equipping youth workers and youth self-employed with the basic concept and skills of advocacy to be able to create their own interventions.

Tréningový kurz je určený všetkým, ktorí majú záujem o tému viac a akýmkoľvek spôsobom sa stretávajú s mládežou a vedeli by novonadobudnuté skúsenosti posunúť ďalej vo veku od 18 rokov.

Účastníci budú z Grécka Greece, Portugalska Portugal, Cyprusu Cyprus, Talianska Italy a Slovenska Slovakia. Z každej krajiny bude po 4 účastníkov.

Ubytovanie TU a strava budú počas tréningu zabezpečené a financované z programu Erasmus+. Cestovné náklady budú preplatené do výšky 275 eur a platí sa 50 eurový poplatok.

❗️Vstup do krajiny je pre zaočkovaných voľný, rovnako to platí aj po príchode naspäť domov. ❗️

PRIHLÁSENIE JE MOŽNÉ CEZ FORMULÁR TU 

PRIHLASOVANIE  Čo najskôr