Shape of Youth Work

Loading Map....

Dátum konania
01/08/2021 - 08/08/2021

Miesta konania
Bad Laer

Typ projektu:


 

Viac informácií o tréningu:

The project will promote a better understanding of conflict transformation as a concept, the difficulties that come with it, and how it fits in the wider context of conflict management, peace education, peace-building. The project will offer a safe space for participants to speak about conflict and how it has impacted their lives, and to state freely ways how the conflicts can be transcended; to secure an open-minded and constructive debate that will allow each participant to reflect on their own conflict as well as the others;

The project will be based on intercultural working methods and non-formal education. Creativity, interactive and group working activities, active participation, workshops, learning by doing, presentations, theoretical input, simulation, role plays, discussions and plenary will be program elements and it will provide further knowledge and understanding of the issue.

Tréning je určená mladým ľuďom (18+). Účastníci budú z Bulharska Bulgaria, Portugalska Portugal, Nemecka Georgia, Turecka Turkey a Slovenska Slovakia. Z každej krajiny bude po účastníkov.

Ubytovanie a strava budú počas tréningu zabezpečené a financované z programu Erasmus+. Cestovné náklady budú preplatené do výšky 275 eur a platí sa 50 eurový poplatok.

❗️Semafór rozdelenia krajín je momentálne zrušený a pre zaočkovaných platí voľný vstup do krajiny. Podmienky sa pred projektom však môžu zmeniť, momentálne však platia tieto a neočakávame ich sprísňovanie počas leta❗️

Uprednostnení budú uchádzači, ktorí po návrate na Slovensko a keď to situácia dovolí, zrealizujú krátky workshop v škole alebo v kaviarni pre pár ľudí, prípadne iné športové či kultúrne podujatie, kedy im v krátkosti predstavíte program Erasmus+ a možnosti účasti na takýchto podobných projektoch (prípadné náklady budú hradené našou organizáciou) / alebo iným spôsobom na sociálnych médiách prispejú k zvýšeniu informovanosti a takýchto možnostiach pre mladých. 

PRIHLÁSENIE JE MOŽNÉ CEZ FORMULÁR TU 

PRIHLASOVANIE  do nedele 18.7.2021 do 23:59