Stay Sane

Loading Map....

Dátum konania
13/08/2021 - 22/08/2021

Miesta konania
Sastin, Slovakia

Typ projektu:


Tréning zameraný na témy ako – mentálne zdravie, stres, emócie, depresie či burnout budeme organizovať v dňoch 13 – 22 augusta na Slovensku, v obci Šaštín – Stráže. 

Aim of the project: 

The main aim of “Stay Sane” is to help youth workers to really stay sane, prevent occupational burnout and its effects in forms of depression or anxiety. Our aim is to show youth workers how to care about themselves, their mental health, how to prioritise their health from other tasks and how to teach it to the youth they work with.

Participants will have the opportunity to develop: 

  • Mindfulness techniques
  • Communication skills
  • Personal development skills
  • Emotional and Stress management techniques
  • Movement and contact improvisation
  • Connection between the body & mind
  • Organisation and planning skills
    … and much more!

More detailed infopack is HERE.

Tréning  je určený všetkým pracovníkom s mládežou, lídrom, učiteľom, vychovávateľom či ľuďom pracujúcim s mládežou vo veku od 18 rokov, ktorí majú záujem dozvedieť sa viac o téme, posunúť nadobudnuté vedomosti ďalej a spoznať nových ľudí.

Účastníci budú z Rumunska Romania, Talianska Italy, Česka Czechia, Nemecka Germany, Grécka Greece, Litvy Lithuania, Srbska Serbia, Chorvátska  Croatia a Slovenska Slovakia. Z každej krajiny bude po 3 účastníkov. 

Ubytovanie TU a strava budú počas projektu zabezpečené a financované z programu Erasmus+. Cestovné náklady budú preplatené a neplatí sa žiaden poplatok (len rezervačný poplatok pre slovenských účastníkov vo výške 30eur, ktorý bude po skončení tréningu vrátený, aby sme predišli tomu že účastníci zrušia účasť pár dní pred tréningom nakoľko odpadá nevyhnutnosť kúpy leteniek). 

PRIHLÁSENIE JE MOŽNÉ CEZ FORMULÁR TU 

DEADLINE NA PRIHLÁSENIE – do 21. júna do 23:59