Virtual Youth Work

Loading Map....

Dátum konania
06/11/2021 - 14/11/2021

Miesta konania
Larnaca, Cyprus

Typ projektu:


Tréning ktorý sa zameriava na digitálne kompetencie, mediálnu gramotnosť a rozvoj kritického myslenia.

 

Viac o projekte:

The emphasis of this project is on Digital Competences and Media Literacy which are closely related, and both draw on the same core skill of Critical Thinking. Media Literacy focuses on teaching youth to be critically engaged consumers of media, while Digital Competence is more about enabling youth to participate in digital media in wise, safe and ethical ways.

Main aims:

  1. To promote the Digital Competence of the participating youth workers, youth trainers, and mentors.
  2. To use Information Society Technology (IST) and Information Communication Technologies (ICT) to develop the quality of youth work provided by the partner organisations to their target groups.
INFOPACK JE TU

 

Tréning je určený pracovníkom s mládežou, učiteľom, či ľuďom inak zapojených s prácou s ľuďmi vo veku od 18+. Účastníci budú z Cyprusu Cyprus, Česka Czechia, Litvy Lithuania, Grécka Greece, Rumunska Romania, Estónska Estonia, Bulharska Bulgaria, Slovinska Slovenia, Nemecka Germany a Slovenska Slovakia. Z každej krajiny bude po 3 účastníkov.

Ubytovanie TU a strava budú počas tréningu zabezpečené a financované z programu Erasmus+. Cestovné náklady budú preplatené do výšky 275 eur a platí sa 50 eurový poplatok 

❗️Vstup do krajiny je pre zaočkovaných voľný, rovnako to platí aj po príchode naspäť domov❗️

PRIHLÁSENIE JE MOŽNÉ CEZ FORMULÁR —TU ČO NAJSKOR