Youth Participation and Inclusion

Mládežnícka výmena v Puente Genil
Načítanie mapy…

Dátum konania
09/07/2018 - 18/07/2018

Miesta konania
Puente Genil, Spain

Typ projektu:

Vybraní účastníci


Ponúkame ďalšiu možnosť zúčastniť sa mládežníckej výmeny počas letných prázdnin v dňoch 9. – 18. júla 2018 v španielskom meste Puente Genil. Témou mládežníckej výmeny bude interkultúrna spolupráca a zmierňovanie stereotypov.

O čom projekt bude?

“Youth participation & inclusion” is a youth exchange which main topics are European citizenship, inclusion and active participation in society. The purpose of this exchange is to get an active participation of young people with fewer opportunities, as well as to create an intercultural dialogue breaking stereotypes and promoting intercultural cooperation.
The main objectives of this project are:

  • To achieve the inclusion of young people with fewer opportunities through their active participation
  • Promote an active participation in the short, medium and long term of these young people with fewer opportunities
  • Fostering social values among young people
  • Improving skills at different levels of young people with fewer opportunities facilitating their insertion into democratic life and the labor market

Mládežnícka výmena je určená mladým ľuďom vo veku od 18 – 30 rokov. Účastníci budú zo Španielska , Poľska , Francúzska , Estónska , Rumunska  a Slovenska . Z každej krajiny bude po 5 účastníkov.

Ubytovanie ( v centre mesta Puente Genil) a strava budú počas mládežníckej výmeny zabezpečené a financované z programu Erasmus+. Cestovné náklady budú preplatené do výšky 360 eur a platí sa 50 eurový poplatok.

DEADLINE NA PRIHLÁSENIE  do piatka, 23. marca, do 23:59 zodpovedaním dvoch nižšie uvedených otázok. Ak nemáte možnosť otázky zodpovedať, musíte sa na našej stránke zaregistrovať a vyplniť všetky požadované informácie

V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte na apply@adelslovakia.org alebo do online chatu.