Pobyt pri mori v krásnom meste v UK a zlepšenie AJ v jednom!

  • 0

Pobyt pri mori v krásnom meste v UK a zlepšenie AJ v jednom!

Category:Možnosti pre vás

Chcel by si si zlepšiť svoje jazykové znalosti angličtiny? Či už z dôvodu lepšej uplatniteľnosti na trhu práce, alebo chceš cestovať, študovať v zahraničí, alebo využívať naše možnosti? Ponúkame možnosť študovať angličtinu v krásnom meste na juhu Anglicka – Bournemouth, v rodinnej, cenovo prijateľnej a hlavne nami odskúšanej jazykovej škole.


Znalosť anglického jazyka sa v súčasnosti stala nevyhnutnosťou, no pochopiteľne nikto učený z neba nespadol, a na Slovensku sa v angličtine zlepšuje len veľmi ťažko a pomaly, preto najlepšou možnosťou je zlepšiť si angličtinu v anglicky hovoriacej krajine.

Jazykový pobyt v Bournemouth vám umožní spojiť príjemné s užitočným – zlepšíte sa v angličtine v meste ktoré je preslávené svojimi dlhými piesočnatými plážami, prekrásnymi záhradami a parkmi a ktoré bez pochýb patrí k najobľúbenejším a najkrajším turistickým centrám na južnom pobreží Anglicka. Ďalšími výhodami mesta je jeho jedinečná klíma, vďaka ktorej Vás nebude rozčuľovať typicky anglické počasie a jeho poloha len 2 hodiny od Londýna.

Na rozdiel od iných agentúr sme si vyskúšali štúdium v tejto škole, a v meste naozaj žili, preto poznáme aj rôzne tipy ako si zlepšiť angličtinu aj mimo hodín v jazykovej škole (rôzne konverzačné skupiny, učitelia v tréningu) a v prípade záujmu vieme pomôcť aj pri hľadaní brigády.

OAKS Academy of English je skutočne rodinnou jazykovou školou o čom svedčí malý počet študentov v triedach, individuálny záujem učiteľov o progres každého študenta, spoločné podujatia ako športové súťaže a zápasy, výlety do okolitých miest, ale i maličkosti ako káva/čaj zadarmo. OAKS Academy sa líši od iných jazykových škôl aj tým, že budete študovať spoločne s ľuďmi z celého sveta čo aj počas vyučovania či mimo neho dotvára jedinečnú atmosféru a životnú skúsenosť.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom emailu info@adelslovakia.org