Podporte nás

Páči sa Vám to čo robíme? Chceli by ste podporiť našu činnosť? Ak nás podporíte, umožníte nám pokračovať v našej práci, rozvíjaní a skvalitnení činnosti našej organizácie aby sme mohli aj naďalej mladým ľuďom prinášať zaujímavé projekty – mládežnícke výmeny, školenia, semináre, konferencie, sprostredkovávať stáže či študijné pobyty a tak napomáhať k ich osobnostnému a profesionálnemu rozvoju a zvýšiť ich uplatniteľnosť na trhu práce.

Existuje niekoľko spôsobov ako tak môžete urobiť:

Nepriamou finančnou podporou pri umiestnení reklamy na našej stránke
Ak by ste mali záujem o uverejnenie reklamy (banner, články, linky v texte) na našom webe, neváhajte nás kontaktovať emailom na info@adelslovakia.org. Na cene a ďalších podmienkach sa dohodneme.
Nákupom cez stránku www.dobromat.sk
Nakupujete darčeky na Vianoce, na narodeniny alebo iný bežný tovar cez internet? Ak ich nakúpite prostredníctvom stránky - www.dobromat.sk ktorá Vás neskôr presmeruje na Vami vybraný internetový obchod - môžete tým podporiť aj ADEL a naše ďalšie projekty. Cena za nákup je rovnaká, či do internetového obchodu pôjdete cez dobromat alebo priamo, avšak vďaka tomu nám vybraný obchod prispeje sumou niekoľkých % z Vášho nákupu.

Ak máte návrhy ďalšej spolupráce a možnosti podporenia, neváhajte nás kontaktovať