Labor Leader 1.0

  • 0

Labor Leader 1.0

Category:Príbehy účastníkov

Do tohto projektu som sa zapojila na poslednú chvíľu a som veľmi rada, že som tak urobila. Tieto dva týždne v Španielsku boli plné tanca, zábavy, sangrie a dobrého programu so super ľudmi. Španielsko je pestrá krajina a som veľmi rada, že som ju mala možnosť spoznať práve cez Erazmus+ projekt.

Vďaka projektu som spoznala 4 Španielské mestá. Pristáli sme v Madride, v ktorom som strávila ešte dva dni po projekte a spoznala jeho históriu ako aj zábavu. Projekt bol v malom mestečku Iscar, v ktorom sme si užili prehliadku hradu ako aj klub Monako v ktorom naša Erazmová skupina vždy rozbehla zábavu. A organizátori nám naplánovali dva celodňové výlety do Salamanky a Valladolidu – mestá, ktoré určite odporúčam navštíviť.

Program som si veľmi užila, športovali sme na dennej báze. Nebol to len futbal a basketbal,  učili sme sa športy o ktorých som nikdy pred tým ani nepočula. Bolo super hrať kin-ball s loptou o veľkosti školskej lavice. 

Na kultúrnej noci sme hrdo vychválili našu krajinu, zatancovali klobúkový tanec, pojedli kopu Horaliek. A hlavne im ukázali aká zábava so Slovákmi vie byť. Bola to super kultúrna noc, ako aj celotýždňová spoznávačka Španielska.


Komentovať