Sieť mladých ľudí

  • 0

Sieť mladých ľudí

Category:Príbehy účastníkov

Spolu s ďalšími mladými podnikateľmi a ľuďmi zaujímajúcimi sa o danú oblasť z Talianska, Portugalska a Grécka sme sa zúčastnili tréningu s názvom “See me Grow” na Cypre počas leta 2021. Aj napriek pandemickým opatreniam naša cesta prebehla hladko a v poriadku.

Tréning bol zameraný najmä na rozvíjanie tímovej spolupráce účastníkov, zlepšenie podnikateľských a manažérskych zručností a kladení dôrazu na rozvoj „soft skills“ mladých podnikateľov. Všetky spomenuté zručnosti a vedomosti sme sa učili na základe skupinových aktivít a rôznych prednášok rozdelených do jednotlivých dní.

V strede týždňa sme mali možnosť spoznať okolie nášho ubytovania. Večer sme zakončili tradičnou „culture night“, kde jednotlivé krajiny predstavili svoju kultúru, či už formou prezentácie alebo divadelnej ukážky 😊

Celkovo to bol týždeň, ktorý sme si všetci užili. Vytvorili sme nielen nové priateľstvá, ale i sieť mladých ľudí, ktorí sa neváhajú pustiť do podnikania a navzájom sa podporovať. I po programe sme zostali v kontakte a na spoločnej platforme zdieľame naše skúsenosti a nápady naprieč krajinami. Ak čo i len trochu váhaš, Adel odporúčame všetkými desiatimi!

– Ján


Komentovať