Tenkrát v Slovinsku

  • 0

Tenkrát v Slovinsku

Category:Príbehy účastníkov

Pomalé vybaľovanie, myšlienkami stále niekde inde a ponorený v tých najkrajších spomienkach z posledného týždňa. Od prvej myšlienky či chcem naozaj ísť na tréning do neďalekej krajiny, až po posledné sekundy  12 hodinovej cesty.

Bol to môj prvý pobyt a vôbec prvá príležitosť zúčastniť sa projektu, ako je tento. Byť súčasť  kolektívu skladajúceho sa z 24 členov 7 krajín Európy, deliť sa spoločne o naše nápady, názory a vzájomne spolupracovať. Áno bolo to niečo čo sa niekedy nedá opísať len slovami.

Niekedy platí, že je lepšie raz vidieť ako sto-krát počuť, ale to platí pre niečo iné. V tomto prípade je iba jedna cesta ako to opísať, a to je zažiť to! Rozhodnúť sa, zbytočne si to nekomplikovať pochybnosťami a nabrať tu zdravú cestovateľskú odvahu! To je moja rada.

Počas celého pobytu, a to pred aj po, nám obe organizácie pomáhali s prípravou. Hosťujúce Slovinsko a samozrejme organizácia NO EXCUSE nám dala nezabudnuteľné zážitky. Útulné ubytovanie krásnom hoteli v Ľubľane. Bohatý a zábavný program pripravený organizátormi pre nás, nám zaistil zábavu až do noci. Večerné potulky hlavným mestom a výlet do neďalekého Bled-u.

Za to všetko pekné ďakujem organizácii ADEL a NO EXCUSE.

Jakub Kohiar


Komentovať