Zážitok na celý život

  • 0

Zážitok na celý život

Category:Príbehy účastníkov

 

Aj my, podobne ako mnoho ďalších mladých ľudí, sme sa chopili šance, keď sa nám naskytla príležitosť zúčastniť sa erazmus projektu. Naša cesta viedla do Portugalska, konkrétne do 3.najväčšieho mesta Portugalska, do Bragy.

Téma projektu niesla názov “TAKE ACTION TODAY”. Týmto sa niesol aj celý program. Rozširovali sme svoje poznatky hlavne v oblasti “sustainable development goals”. Dôležité je, že počas celého projektu sa učíte formou zábavných aktivít. My sme si vyskúšali rôzne aktivity, od improvizovaných divadelných predstavení, až po vlastné videa či postery. Všetko s partiou mladých motivovaných ľudí, kde je smiech na každom kroku.

Samozrejme, prirodzenou súčasťou každého projektu je aj intercultural night. Možnosť ochutnávať a spoznávať niekoľko krajín a kultúr z celého sveta je niečo, čo zažijete naozaj len na erazmus projektoch.

Okrem tohto sme splavili rieku, kúpali sa pod vodopádmi, videli množstvo historických pamiatok, fandili na futbalovom zápase a našli si kamošov z celého sveta. Vďaka tejto skúsenosti sme sa posunuli nie len po edukačnej, ale hlavne ľudskej stránke. Myslím, že každý z nás dokáže povedať, že je to zážitok na celý život, ktorý nech nesie čokoľvek, vám prinesie mnoho.

-Simona


Komentovať