Adventure summer camp 2024

  • 0

Adventure summer camp 2024

Category:Rôzne

Letný tábor plný dobrodružstiev

Potrebujete počas leta v pokoji pracovať, ale zároveň chcete svojim deťom dopriať kvalitné letné prázdniny, plné nezabudnuteľných chvíľ a aktivít ?

Vitajte v nezabudnuteľnom letnom tábore pre deti vo veku 9-12 rokov. Adventure Summer camp 2024! Zážitky plné dobrodružstva, vzdelávania a zábavy čakajú na vaše deti od 28. júla do 2. augusta 2024 v nádhernom prostredí Penziónu Roháčan Huty, Oblasť Kvačianska Dolina, región Liptov, okres Liptovský Mikuláš.

KEDY:  28.07. – 02.08.2024 teda 5 nocí

KDE: Penzión Roháčan – Huty (web http://www.rohacan.sk/index.php/sk/ )

PRE KOHO:  pre deti od 9-12 rokov 

CENA: Zvýhodnená cena do 29.2.2024 –  300€

      od 29.02 – 15.3.-  320€  

Zahŕňa: 

  • ubytovanie na 5 nocí – v ubytovaní je stolný futbal, šípky, biliard, ping pong…,
  • 5x denne strava –  raňajky,obed,večera,2x občerstvenie + pitný režim,
  • 1 animátor na 10 detí + animačný program, 1x výlet – túra do Kvačianskej doliny na Vodné mlyny oblazy, 1x vstup do lanového parku,
  • 1x zdravotník

Nezahŕňa:

  • Poistenie
  • cestu na penzión 28.7. (príchod od 15:00 do 18:00) a z 2.8.(odchod medzi 9:00 – 11:00)

Naši mladí účastníci sa môžu tešiť na nezabudnuteľné výlety, ktoré zahŕňajú dobrodružnú túru do Kvačianskej doliny na fascinujúce Vodné mlyny oblazy a vzrušujúci výlet do lanového parku. Okrem toho si deti budú prostredníctvom hry rozvíjať anglický jazyk, formou zábavných aktivít a hier. Deti si tak zlepšia svoje jazykové schopnosti v neformálnom prostredí. A čo ešte? Budeme vyrábať misky z kartónov od vajec, vlastné mydlo, vyrobíme si sviečky  z voskových plátov, zasadíme si spolu pažítku a žeruchu a vyrobíme krmítko pre vtáčiky z odpadového materiálu. Cieľom aktivít je budovať pozitívny vzťah detí k ochrane prírody a životného prostredia.   

Tábor Roháčan Adventure 2024 bude nielen o vzdelávaní, ale aj o množstve zábavy. Plánujeme táborovú opekačku pod hviezdami, kde zaznejú veselé pesničky a zahráme si k nim aj na gitaru. Nezabudnuteľný večer bude spestrený sladkými marshmallows a úsmevmi detí.

Okrem toho nás čakajú hry ako hľadanie pokladu a fascinujúce skúmanie prírody, kde deti objavia krásy okolitého sveta. Angličtina bude v našom tábore nielen vzdelávacím nástrojom, ale aj zábavným spôsobom komunikácie, čo zaručí, že deti sa učia s radosťou.

Prihláste svoje deti na Adventure summer camp 2024 a darujte im neopakovateľný zážitok plný priateľstva, dobrodružstva a vzdelávania! Máme pripravené súťaže, výzvy a mnoho ďalších prekvapení, ktoré urobia z letného tábora nezabudnuteľný zážitok. Tešíme sa na vás!

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR 

Po registrácií Vášho dietaťa Vám pošleme potvrdenie emailom spolu s IBANOM, na ktorý bude potrebné zaslať uvedenú čiastku 300€.

V prípade akýchkoľvek otázok prosím kontaktujte: erasmus@adelslovakia.org 

Spoznajte Penzión Roháčan – Huty

V penzióne je záhradný otvorený altánok vhodný na opekačku, stolný futbal, šípky, biliard,

Pingpong. Okolie penziónu sa vyznačuje najmä tichým prostredím a výhodnou polohou na rôzne typy turistických výletov počas celého roka.


Komentovať