Čo sa Vám na ADEL páči

  • 0

Čo sa Vám na ADEL páči

Category:Rôzne

Prednedávnom sme zverejnili možnosť vyplniť anonymný dotazník o ADEL v ktorom sme sa pýtali viacero otázok súvisiacich s našou činnosťou aby sme vedeli aké projekty Vás zaujímajú, ako dlho času potrebujete na prihlásenie, čo by sme mohli zlepšiť a pod. Všetky odpovede sme analyzovali a postupne implementujeme, tu však zverejňujeme aspoň niektoré odpovede na otázku „Čo sa nám na nás páči“ aby aj tí z Vás ktorí ešte váhate s prihlásením sa na naše projekty už viac neváhali 🙂

 

“Že umožňujete mladým ľuďom za symbolickú cenu stráviť týždeň-dva v zahraničí, že vďaka vám môžu spoznať nové krajiny a ľudí, ktorých by inak nespoznali, že vďaka vám môžu skúsiť niečo, na čo by inak nemali odvahu/financie a že ich vlastne aj vzdelávate a budujete v nich podvedomie niečo robiť, o niečo sa zaujímať a nie len ísť s davom so zatvorenými očami”

 

“Ponuky sú dostupné na internete, nieje treba okolo toho veľa vymýšľať proste len prečítať a rovno poslať. :-)”

 

“Najširšia ponuka projektov zo slovenských organizácii ponúkajúcich erasmus projekty (z tých, čo poznám ja)”>

 

“Rôzne témy a ponuky projektov do rôznych krajín, aj menej objavujúcich sa. Páči sa mi, že sa rozširujete (napríklad, pribudla EVS). Vianočný darček pre mladých zo sociálne slabších pomerov”

 

“Zanietenie akým pomáhate mladým aby si vyskúšali aspoň na pár dní zažiť pobyt v zahraničí s rôznymi témami a spoznať nových ľudí”

 

“Páči sa mi, že dávate mladým ľuďom sa vzdelávať a rozvíjať sa, poza brán škôl.”

 

“Páči sa mi že dávate možnosť mladým vycestovať a spoznať iné kultúry a ich pohľad na danú problematiku a je to aj zábava pre ľudí aj sa naučia nové veci, snažíte sa hľadať projekty a ľudí a uľahčujete výmenu, neviem akým systémom vyberáte ľudí ale je to dobrá príležitosť pre každého”

 

“Príspevky už o uskutočnených výmenách a tréningoch. Prídávanie fotiek a tiež článkov. Stručne popísané ponuky. Prístup a jednanie.”

 

“Páči sa mi toho naozaj veľmi veľa. Páči sa mi, že s dobrými úmyslami odvádzate dobrú prácu. Páči sa mi, že sa snažíte rozšíriť dobré myšlienky aj ďalej. Páči sa mi ako to robíte – dávate mladým príležitosť pomôcť sebe aj ostatným, učiť sa a zlepšiť sa v mnohých veciach, spoznať nových ľudí z iných kultúr.. Konkrétnejšie sa mi páči napríklad výber tém a super prístup.”

 

“Dávate príležitosť mladým ľuďom rozvíjať svoje schopnosti, spoznávať ľudí iných krajín a cestovať”

 

“Že dávate šancu tým, čo ešte nikdy na výmene, tréningu neboli”

 

“Ste agentúra, ktorá má dobre referencie; vždy na správy odpovedáte; ste férovi”

 

“Že nám ponúkate možnosti vzdelávať sa v zahraničí za minimálnu cenu.”

 

“Jednoduchosť. Všetko je jednoznačne vypísané a stačí napísať motivačný list.”

 

“Možnosť cestovať po svete, poznávať nových ľudí, zdokonalovať si jazyk a dozvedieť sa niečo nové bez toho aby to stálo príliš veľa”

 

“Že robíte niečo pre mladých ľudí, prakticky zadarmo, alebo za naozaj malé poplatky poskytujete možnosti mladým ľudom ku vzdelaniu, cestovaniu a objavovaniu sveta

 

“Možnosť cestovať, spoznávať nových ľudí, no najmä naučiť sa mnoho zaujímavých poznatkov formou neformálneho, aktívneho, tvorivého vzdelávania


Komentovať