Pomoc a financie na realizáciu Vášho nápadu

  • 0

Pomoc a financie na realizáciu Vášho nápadu

Category:Rôzne

Máte možnosť prihlásiť svoj nápad na realizáciu ktorého by sme Vám mohli poskytnúť určité financie a pomoc pri jeho realizácii.  Mnohí sa totiž sťažujú, ale pritom máme aj my „obyčajní ľudia“ kopec možností ako veci ktoré nám vadia meniť k lepšiemu. ADEL rada podporí rôzne iniciatívy, nápady či podujatia.

Ak by ste teda mohli niečo zmeniť vo svojom okolí, čo by to bolo? Kreativite sa medze nekladú – či už to bude kultúrne, športové, ekologické podujatie alebo aj online kampaň, sociálne podnikanie, sme otvorení všetkým nápadom.

Okrem toho, že získate možnosť realizácie svojho nápadu a prispieť k riešeniu určitého problému, ktorý Vás trápi, budete mať príležitosť rozvíjať aj seba, svoje zručnosti, získavať skúsenosti a možno aj rozbehnúť úspešný business.

V prípade že nejaký nápad máte, môžete ho prihlásiť vyplnením formulára tu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScSt0neK0-gJTwmVALXzPT9_mBDHFwy9Ys81WBiGV9Jpcy-Jg/viewform?vc=0&c=0&w=1

Vyplnenie formulára neznamená automaticky nárok na poskytnutie podpory a financií. Každý nápad bude posudzovaný individuálne


Komentovať