Tím

O neustály prílev nových možností a projektov sa stará mladý tím ADEL, ktorý pracuje na báze osobného a priateľského prístupu aby každý účastník vyťažil z projektu a pobytu čo najviac. Máme skúsenosti s písaním projektov a žiadostí o grant a ich administráciou, logistickým zabezpečením projektov na Slovensku i v zahraničí. Ale samozrejme aj vzdelávame, prednášame, vedieme workshopy a zdieľame naše skúsenosti, motiváciu a rady s účastníkmi.

Pre účastníkov ktorí chcú vycestovať do zahraničia poskytujeme komplexný a profesionálny servis a pomôžeme ti prejsť celým zložitým procesom od poskytnutia všetkých potrebných informácií, nájdenia letenky alebo zabezpečenia iného spôsobu dopravy, prípravy pred cestou, až po zdieľanie užitočných tipov. Taktiež počas projektu sme v neustálom kontakte pre prípad akejkoľvek potreby či komplikácie ktorý môže počas cesty alebo pobytu nastať.

Po projekte zase dbáme na to či sa účastníci dozvedeli dostatok informácií, odniesli si z projektu čo chceli a poskytujeme v prípade záujmu ďalší mentoring – doplňujúce vzdelávanie, ďalšie odporúčania o možnostiach štúdia, stážach, dobrovoľníckych programov alebo aj možnostiach zapojenia v našej organizácií či realizácii vlastného projektu, s ktorým sme už niekoľkým pomohli. Na emaily odpovedáme rýchlo a telefonáty zdvíhame aj o polnoci (teda neskúšajte to len aby ste to overili 🙂 )

Prednášajúca Lenka Čurillová

Lenka Čurillová

(výkonná riaditeľka)

Lucia Svatá

(erasmus+ koordinátorka)
Mária Kohútová

Mária Kohútová

(koordinátorka projektov "DiscuUSs" a "The Citizens Are Speaking")
Ivan Puškár

Ivan Puškár

(koordinátor projektu "Building Democratic Europe Together")

Lucia Redajova

(vysielajúca koordinátorka)

Mateja Horváth

(ADEL Slovenia)
Patrik Spišák

Patrik Spišák

(správca webu)

Daniela Letanovská

(dobrovoľníčka)