Tím

O neustály prílev nových možností a projektov sa stará mladý tím ADEL, ktorý pracuje na báze osobného a priateľského prístupu aby každý účastník vyťažil z projektu a pobytu čo najviac. Máme skúsenosti s písaním projektov a žiadostí o grant a ich administráciou, logistickým zabezpečením projektov na Slovensku i v zahraničí. Ale samozrejme aj vzdelávame, prednášame, vedieme workshopy a zdieľame naše skúsenosti, motiváciu a rady s účastníkmi.

Pre účastníkov ktorí chcú vycestovať do zahraničia poskytujeme komplexný a profesionálny servis a pomôžeme ti prejsť celým zložitým procesom od poskytnutia všetkých potrebných informácií, nájdenia letenky alebo zabezpečenia iného spôsobu dopravy, prípravy pred cestou, až po zdieľanie užitočných tipov. Taktiež počas projektu sme v neustálom kontakte pre prípad akejkoľvek potreby či komplikácie ktorý môže počas cesty alebo pobytu nastať.

Po projekte zase dbáme na to či sa účastníci dozvedeli dostatok informácií, odniesli si z projektu čo chceli a poskytujeme v prípade záujmu ďalší mentoring – doplňujúce vzdelávanie, ďalšie odporúčania o možnostiach štúdia, stážach, dobrovoľníckych programov alebo aj možnostiach zapojenia v našej organizácií či realizácii vlastného projektu, s ktorým sme už niekoľkým pomohli. Na emaily odpovedáme rýchlo a telefonáty zdvíhame aj o polnoci (teda neskúšajte to len aby ste to overili 🙂 )

Prednášajúca Lenka Čurillová

Lenka Čurillová

(výkonná riaditeľka)

Lucia Svatá

(erasmus+ koordinátorka)

Lucia Redajova

(vysielajúca koordinátorka)
Profilová fotka Patrik Spišák

Patrik Spišák

(správca webu)
Ivan Puškár

Ivan Puškár

(koordinátor projektu "Building Democratic Europe Together")
Mária Kohútová

Mária Kohútová

(koordinátorka projektov "DiscuUSs" a "The Citizens Are Speaking")

Mateja Horváth

(ADEL Slovenia)