Monthly Archives: február 2024

  • 0

You(th) Got This v Holandskom De Weere

Category:Príbehy účastníkov

Počas letných prázdnin, 25. júla až 3. augusta, sa nás, 10 mladých Slovákov, zúčastnilo Erazmus + programu s témou You(th) Got This v Holandsku. 

Čítať viac


  • 0

Rural developement

Category:Príbehy účastníkov

Ocitnúť sa v strede novembra na slnečnom mieste, niekde uprostred Portugalska,  plnom skvelých a inšpiratívnych  ľudí zo 6 európskych krajín a popri tom sa ešte aj veľmi veľa naučiť? To sa veru nestáva často. Keď si však účastníkom mládežníckej výmeny, nič nie je nemožné. Toto poznanie som ja a môj štvorčlenný tím (shoutout to Ninka, Sima, Dávid a Samko) nadobudla počas 9 dní, ktoré sme strávili v zahraničí.  

Čítať viac


  • 0

Adventure summer camp 2024

Category:Rôzne

Letný tábor plný dobrodružstiev

Potrebujete počas leta v pokoji pracovať, ale zároveň chcete svojim deťom dopriať kvalitné letné prázdniny, plné nezabudnuteľných chvíľ a aktivít ?

Vitajte v nezabudnuteľnom letnom tábore pre deti vo veku 9-12 rokov. Adventure Summer camp 2024! Zážitky plné dobrodružstva, vzdelávania a zábavy čakajú na vaše deti od 28. júla do 2. augusta 2024 v nádhernom prostredí Penziónu Roháčan Huty, Oblasť Kvačianska Dolina, región Liptov, okres Liptovský Mikuláš.

Čítať viac