Monthly Archives: január 2024

  • 0

ZERO WASTE, GO GREEN

Category:Príbehy účastníkov

Mládežnícka výmena v Portugalskom mestečku Murca niesla názov “ZERO WASTE, GO GREEN”, kde 5 účastníkov z viacerých krajov Slovenska zdokonaľovalo svoje kompetencie hlavne v oblastiach ekológie, udržateľnosti a európskeho občianstva. Počas ôsmich augustových dní od 4.8 do 11.8 sa spojili mladí ľudia z rôznych kútov Európy, aby pracovali na podpore environmentálneho povedomia a udržateľných postupov so zameraním na kritickú tému znižovania odpadu.

Čítať viac


  • 0

Externá spolupráca

Category:Možnosti pre vás

V snahe obohatiť náš tím a otvoriť dvere novým príležitostiam, sme sa rozhodli zverejniť výzvu na externých spolupracovníkov – či už ste školiteľ, výskumník, konzultant či organizátor lokálnych podujatí, príprava projektov

Čítať viac


  • 0

Čo majú spoločné jurty, socializmus a konské mäso?

Category:Príbehy účastníkov

Skupinku 4(+1) mladých Slovákov v ďalekej strednej Ázii. Odpoveď asi pre nezasväteného čitateľa sprvu viac mätúca ako objasňujúca. Tak poďme pekne poporiadku.

Čítať viac

  • 0

Demokracia 360

Category:Príbehy účastníkov

Tréningový kurz „Demokracia 360“ ktorého hlavnou témou bola participačná demokracia, ktorej cieľom je zvýšiť povedomie o dôležitosti integrálnej participačnej skúsenosti. Prostredníctvom tohto projektu sa účastníci snažili mať vplyv na osobnú úroveň a poskytnúť účastníkom nástroje, ktoré potrebujú na zvýšenie ich participatívneho povedomia a transformovať ich na aktívnych občanov, ktorí si uvedomujú dôležitosť občianstva.

Čítať viac

  • 0

Čo sa udialo v roku 2023

Category:Rôzne

A je to tu, ďalší rok za nami. Rok 2023 priniesol veľa nových a nečakaných zmien, ale k nim sa dostaneme až neskôr. Najprv si preberieme čo sa nám podarilo a čo všetko sme spolu s vami zažili.

Čítať viac