Externá spolupráca

  • 0

Externá spolupráca

Category:Možnosti pre vás

V snahe obohatiť náš tím a otvoriť dvere novým príležitostiam, sme sa rozhodli zverejniť výzvu na externých spolupracovníkov – či už ste školiteľ, výskumník, konzultant či organizátor lokálnych podujatí, príprava projektov

Či ste v oblasti športu, ekológie, inklúzie, školstva, marketingu, vedy a výskumu alebo kreatívnej tvorby. Ak máte akékoľvek skúsenosti z oblasti, energiu a chuť zapojiť sa do nových výziev a projektov, budeme radi, ak sa pripojíte k nám.

Akým aktivitám sa venujeme?

– Príprava nových projektov/žiadostí o granty
– Organizovanie a vedenie vzdelávacích, športových, enviromentálnych podujatí, workshopov, školení
– Realizácia prieskumov / výskumov o rôznych témach 
– Príprava publikácií, navrhovanie tréningových materiálov.
– Sociálne médiá a marketing.
– Účasť na stretnutiach partnerov, konferenciách a iných podujatiach na Slovensku alebo v zahraničí.

Prečo s nami spolupracovať?

Rôznorodosť projektov: Venujeme sa širokej škále oblastí a projektov. Bez ohľadu na Vašu špecializáciu, existuje priestor na spoluprácu pre mnohých.
Inovácie a Kreativita: Hľadáme jednotlivcov, ktorí prinášajú nové nápady a znalosti a sú ochotní sa podeliť o svoje skúsenosti.
Viditeľnosť: Externí spolupracovníci budú uvedení na našej web stránke, prezentovaní v našich publikáciách a môžu sa podieľať na verejných podujatiach, čo vám poskytne vynikajúcu viditeľnosť v oblasti vášho pôsobenia.
Príležitosť pre výskumné projekty: Hľadáme ľudí, ktorí majú záujem o výskum a rozvoj. Spolupráca s nami môže otvoriť dvere k rôznym projektom a inovatívnym iniciatívam.
Odmena: Odmena bude po vzájomnej dohode v závislosti od projektu a aktivít, ktoré bude daný človek schopný vykonávať.

UPOZORŇUJEME že momentálne nehľadáme ľudí na plný ani polovičný úväzok, nakoľko aktivity vyžadujú len pár hodín týždenne/mesačne.

Ako sa prihlásiť?

Je to jednoduché! Ak máte záujem o spoluprácu s nami, vyplňte tento formulár a my Vás následne budeme kontaktovať v prípade že máme pre Vás priestor na spoluprácu. Tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

 


Komentovať