Monthly Archives: júl 2023

  • 0

Hľadáme – Social Media Manager

Category:Rôzne

Zaujímajú ťa sociálne média a marketing? Chcel by si získať zaujímavú pracovnú skúsenosť? Hľadáme social media manager, ktorý by spravoval naše sociálne médiá (fb – okolo 11tisíc followerov, instagram – 2500 a sme otvorení novým)

Čítať viac


  • 0

This is not (an exhibition)

Category:Príbehy účastníkov

Ubehlo už zopár týždňov, čo som sa vrátila z Erasmus+ projektu s názvom TATONE*, no je to akoby včera, čo som naposledy počula slová “make attention people” so silným talianskym prízvukom.

Čítať viac


  • 0

Projekt na zámku

Category:Príbehy účastníkov

Na prelome marca a apríla tohto roku, som sa spolu s ďalšími šiestimi Slovákmi vydala na cestu do Slovinska, konkrétne do Murskej Soboty. Miesto síce zneje obyčajne, no obyčajne vôbec nevyzeralo. Projekt bol organizovaný v zámku z 15. storočia obkľúčenom parkami, ihriskami a stajňami koní. Sídlo Rakičan vyzerá ako vystrihnuté z rozprávky.

Čítať viac


  • 0

Týždeň v Madride

Category:Príbehy účastníkov

Počas krásneho obdobia 28.5.2023 – 2.6.2023 sme mali možnosť zúčastniť sa projektu v Madride zameraný na udržateľný turizmus. A my sme si povedali, že tomu predsa dáme šancu! Vďaka spolupráci ADEL so španielskou organizáciou ,,MAD for Europe” sme sa 6 dní potulovali po slávnom Madride s úmyslom zistiť, ako funguje turizmus a celkový predaj tovaru v lokálnych obchodoch. Projekt sa konal pod názvom ,,KA1 Sustain 4 Youth”.

Čítať viac


  • 0

Divoké morské vlny, divadelné improvizácie, Tortilla de patatas

Category:Príbehy účastníkov

Pred niekoľkými týždňami sme mali možnosť vycestovať na Erasmus projekt, ktorý prebiehal na západnom pobreží Španielska, v meste A Guarda. Mesto samo osebe bolo príjemnou estetickou scenériou pre náš projekt. S jeho úzkymi uličkami, historickými budovami a nekonečným výhľadom na oceán, bola každá chvíľa plná inšpirácie.

Čítať viac