Monthly Archives: apríl 2018

  • 0

My first and unforgettable exchange

You do not know how it looks until you experience it on your own.I was afraid and nervous,because I was not very talkative/communicative person and I had a phobia of talking in front of many people.But it was useless.Not only that we did not have to talk a lot about the topic,but even it was not about that topic and activities around that.There were of course many games and interesting activities,but mainly in very funny way-games like moving debate,painting our own map,many energizers etc. It was about that people.About how you feel in this new area and atmosphere.

Čítať viac

  • 0

Push Notifikácie

Ahojte ADELÁCI,

Dnešným dňom si dovoľujem priniesť novinku, ktorú určite poznáte aj z iných stránok, predovšetkým spravodajských portálov. Jedná sa o tzv. push notifikácie, ktoré sa Vám vždy zobrazia keď je pridaný na stránku nový obsah v podobe malého okna.

Push notifikácia ADEL

Toto okno sa zobrazí bezohľadu nato, či práve prezeráte iné weby alebo robíte na svojom PC niečo iné. Tak ak chcete byť medzi prvými, ktorí sa dozvedia o uverejnení nového projektu alebo článku tak odporúčam povoliť odoberanie týchto notifikácií.

Pri prvej návšteve webovej stránky by Vám malo vyskočiť okno v ktorom budete musieť potvrdiť odber týchto notifikácií.

Ziadosť o odber push notifikácií

V prípade, že by ste sa neskôr rozhodli tieto notifikácie už neodoberať tak to spravíte, kliknutím na zelený zámok a v nasledujúcom okne môžete tieto notifikácie vypnúť.

Nastavenia notifikácií