Rôzne

  • 0

Ambasádori volieb do Európskeho parlamentu 2024

Category:Rôzne

Voľby do Európskeho Parlamentu sa konajú v júni 2024. Už dnes prieskumy Eurobarometra hovoria, že iba 26 percent Slovákov má záujem zúčastniť sa volieb do EP 2024. Na Slovensku bola účasť vo voľbách v roku 2014 iba 13,05 % čo bola najnižšia zo všetkých členských krajín. v roku 2019 stúpla účasť na Slovensku na 22,74 %. Aj napriek tomu zostala najnižšia zo všetkých členských krajín. Tieto dáta sú o to viac zarážajúce, pretože až 82% Slovákov si je vedomých, že aktivity EÚ menia ich prostredie a majú dopad na ich každodenný život. 

Čítať viac


  • 0

Hľadáme – Social Media Manager

Category:Rôzne

Zaujímajú ťa sociálne média a marketing? Chcel by si získať zaujímavú pracovnú skúsenosť? Hľadáme social media manager, ktorý by spravoval naše sociálne médiá (fb – okolo 11tisíc followerov, instagram – 2500 a sme otvorení novým)

Čítať viac


  • 0

Aký bol rok 2022 pre ADEL Slovakia?

Category:Rôzne

Ako by sme zhodnotili uplynulých 12 mesiacov? Bol to určite náročný no úspešný rok plný výziev a skúšok, ktoré nás, dúfajme, opäť posunú v novom roku 2023 ďalej. Svet Erazmusu+ sa v tomto roku pomaly vracal do normálu a doháňali sa “resty” z pandemických opatrení a dočasného pozastavenia cestovania.

Čítať viac


  • 0

Hľadáme Events & Logistics Assistant

Category:Rôzne
…na organizačné a logistické zabezpečenie našich vzdelávacích a športových podujatí, workshopov, školení. Nejde o trvalý pracovný úväzok (najmä aj vzhľadom na súčasnú situáciu a nejasnú budúcnosť pri organizovaní podujatí), ale zatiaľ o príležitostné privyrobenie vhodné pre študenta alebo freelancera. Do budúcna možná aj pravidelná alebo iná spolupráca. V prípade každého podujatia ide o realizáciu rôznych úloh, môže ísť o:

Čítať viac


  • 0

Hľadáme spolupracovníka – pracovník so znevýhodnenou mládežou

Category:Rôzne

Hľadáme spolupracovníka, ktorý pracuje s mládežou zo znevýhodneného prostredia (Rómovia, deti z detských domovov a iní). Spolupráca je zatiaľ na 4 mesiace so začiatkom ASAP / ale vyžaduje len pár hodín mesačne popri práci. Odmena 250eur mesačne/1000eur dokopy, ale v prípade obojstrannej spokojnosti budeme radi spolupracovať aj ďalej.

Čítať viac


  • 0

David z Kanárskych ostrovov v ADEL

Category:Rôzne

Dávid prišiel do našej organizácie na 6 mesiacov v rámci programu Erasmus for Young Enterpreneurs. Kto to je? A prečo sa rozhodol o takýto projekt u nás?

Čítať viac