Rôzne

  • 0

Oznam k aktuálnej situácii

Category:Rôzne

Oznamujeme, že na nadchádzajúce týždne neplánujeme žiadne ďalšie projekty či podujatia, väčšina bola presunutá na neskôr – ako preventívne opatrenie proti šíreniu koronavírusu a ochorenia COVID-19.
Pevne veríme, že sa situácia čoskoro vyrieši a hneď potom budú zverejnené aj nové príležitosti od nás.

Čítať viac

  • 0

2019 a čo ďalej?

Category:Rôzne

Počas uplynulého roku získalo možnosť 236 ľudí zúčastniť sa na 56 výmenách a tréningoch v 24 krajinách a 12 dobrovoľníkov v 7 krajinách začalo ich dobrovoľnícky projekt. Okrem toho sme sa počas roka venovali mnohým ďalším lokálnym aktivitám a projektom!

Čítať viac

  • 0

Nová posila v našom tíme

Category:Rôzne

Počuli ste už o programe Erasmus pre mladých podnikateľov? Tešíme, sa lebo cez tento program budeme na Slovensku 6 mesiacov hosťovať Sinana z Turecka, ktorý nám pomôže pri realizácii našich aktivít. Viac o ňom nižšie:

Čítať viac

  • 0

Súťaž

Category:Rôzne

📣 SÚŤAŽ! Nech ste už kdekoľvek 🌍 (či už v USA alebo Medzilaborciach) zašlite nám pozdrav
spolu s názvom ADEL alebo našim logom vyobrazeným v akejkoľvek podobe

Čítať viac

  • 0

Sociálne podnikanie na Slovensku – rozhovory

Category:Rôzne

V rámci nášho projektu “Podnikateľské zručnosti pre mládež” (https://www.adelslovakia.org/events/entrepreneurship-skills-for-youth) sme uskutočnili rozhovory s ľuďmi, ktorí už rozbehli určití sociálne podnikanie  s cieľom jednak informovať verejnosť o takomto spôsobe podnikania, ale najmä motivovať aj ďalších mladých ľudí aby rozbehli sociálne podnikanie.Tu sú 2 – s Majou Demjanovičovou a Marekom Paulovičom.

Čítať viac


  • 0

Ponuka ADEL a EKO tričiek a tašiek

Category:Rôzne

Keďže viacerí ste písali že sa Vám páčia ADEL tričká, môžete ich mať. Dali sme ich vyrobiť viac, akurát s logom vzadu oproti pôvodnému modelu. Okrem ADEL tričiek sme sa však rozhodli vyrobiť aj trochu nezvyčajnejšie tričká, ktoré budú šíriť aj určitú „message“ – v tomto prípade, nevyhnutnosť správať sa ekologickejšie, keďže táto téma nás veľmi trápi. Okrem tašiek sú k dispozícii aj tašky.

Čítať viac