An inclusive view towards youth participation

Seminár pre pracovníkov s mládežou v Španielsku
Načítanie mapy…

Dátum konania
09/04/2018 - 16/04/2018

Miesta konania
Puente Genil, Spain

Typ projektu:

Vybraní účastníci


Seminár, ktorého cieľom je  poskytnúť pracovníkom s mládežou lepšie pochopenie práce s mladými ľuďmi s nedostatkom príležitostí (znevýhodnených mladých ľudí). Seminár sa bude konať v španielskom meste Puente Genil v dňoch 9. – 16. apríla 2018.

Zhrnutie o čom seminár bude:

“An inclusive view towards youth participation” is a seminar that arises from the need of youth workers from various organizations to achieve the inclusion of young people with fewer opportunities through youth participation. In this seminar, youth workers from different organizations will share experiences, methodologies, concerns and good practices regarding youth participation of young people with fewer opportunities.

The main objectives of this project are:

  1. Achieve the inclusion of young people with fewer opportunities in the field of youth participation
  2. Improve key competencies of young people with fewer opportunities
  3. Promoting the active participation of these young people in democratic life
  4. Build a strong network of cooperation
  5. Improve quality in youth work with young people with fewer opportunities

The methodology used to perform this type of activity is participatory, dynamic and fostering creativity. For this purpose, we will do role play, theatre forum, debates, energizers, presentations, artistic activities, open spaces…

Seminár je určený pracovníkom s mládežou, aktívnym členom alebo dobrovoľníkom v rôznych organizáciách (od 18 rokov). Účastníci budú z Talianska , Španielska , Portugalska , Chorvátska , Grécka , Francúzska , Estónska , Rumunska  a Slovenska . Z každej krajiny bude po 2 účastníkov.

Ubytovanie a strava budú počas semináru zabezpečené a financované z programu Erasmus+. Cestovné náklady budú preplatené do výšky 360 eur a platí sa 50 eurový poplatok.

DEADLINE NA PRIHLÁSENIE  do piatka, 26. januára, do 23:59 zodpovedaním dvoch nižšie uvedených otázok. Ak nemáte možnosť otázky zodpovedať, musíte sa na našej stránke zaregistrovať a vyplniť všetky požadované informácie

V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte na apply@adelslovakia.org alebo do online chatu.

Páči sa mi to
Páči sa mi to Super Haha Žasnem Nič moc Odpad