Be the change

Be the change -training Tnava
Načítanie mapy…

Dátum konania
15/11/2019 - 24/11/2019

Miesta konania
Trnava, Slovakia

Typ projektu:


Stereotypy a predsudky škodia všetkým, no má ich množstvo ľudí voči rôznym skupinám ľudí. Organizujeme tréning na tému sebarozvoja a ako účinne rozpoznať a bojovať proti týmto javom.

Tréning je určený pracovníkom s mládežou, aktívnym členom alebo dobrovoľníkom v rôznych organizáciách (od 18 rokov) a bude sa konať v Trnave v dňoch 15. – 24. novembra 2019.

Viac info o tréningu:

“Be the change” is here to help youth workers to more easily identify different stereotypes, concepts and patterns that are influencing young people and themselves mostly in a negative way. Youth workers will be given tools coming from mindfulness, coaching, NLP & conflict management which they can use in their work in order to help the young people break the patterns & stereotypes and in order to improve their daily life as well. Through experiential learning we want our participants to better understand themselves and as a consequence to better understand the others.

You will have the opportunity to develop:

  • Mindfulness techniques
  • Communication skills
  • Personal development skills
  • Cooperation & Conflict management techniques
  • Maximising ones´ potential
  • Knowledge of emotions
  • Organisation and planning skills … and more!

Celý infopack nájdete tu  – BE the Change

Tréning je určený pracovníkom s mládežou, aktívnym členom alebo dobrovoľníkom v rôznych organizáciách (od 18 rokov).

Účastníci budú zo Slovenska , Česka , Chorvátska , Nemecka , Grécka , Talianska , Rumunska , Srbska , Španielska , Severného Macédonska . Z každej krajiny bude po 2-3 účastníkov.

Ubytovanie (Hotel Phoenix) a strava budú počas tréningu zabezpečené a financované z programu Erasmus+. Cestovné náklady budú preplatené do výšky 20 eur a platí sa 20 eurový vratný poplatok ako garancia účasti  a ktorý bude po účasti na tréningu vrátený.

Prihlás sa na projekt TU.

DEADLINE NA PRIHLÁSENIE  do 20. septembra, do 23:59

V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte na apply@adelslovakia.org