Apply for European labor market

Mládežnícka výmena v Zakopanom
Načítanie mapy…

Dátum/čas
Date(s) - 10/11/2017 - 19/11/2017
Celodenná

Miesta konania
Zakopane, Poland

Typ projektu:

Vybraní účastníci


Zober celú triedu na mládežnícku výmenu do Zakopaneho! Znalosť anglického jazyka nie je podmienkou! Ak by si sa rada/rád zúčastnil mládežníckej výmeny, no nie si si istá/ý svojou angličtinou, je tu ponuka práve pre teba (a možno aj tvojich spolužiakov a kamošov). V dňoch 10. – 19. novembra 2017 vycestuje 16 mladých ľudí vo veku 16 – 19 rokov spolu s dvomi lídrami do malebného horského mesta v Poľsku do Zakopaneho a spolu s účastníkmi z Poľska sa naučia ako si napísať životopis/Europass, motivačný list dozvedia sa viac a pracovnom trhu EÚ a o efektívnych metódach ako si hľadať prácu na európskom pracovnom trhu. Okrem toho samozrejme výlety, teambuildingové aktivity, hry, interkultúrny večer a množstvo zábavy.

Zhrnutie o čom výmena bude:

Apply for European labor market project is a youth exchange organized within the Erasmus+ Program. It is dedicated to young people at the age of 16 – 19 from organizations from Slovakia and Poland. The project aims to promote knowledge about the European labor market, vocational counseling, effective job search methods. During the exchange participants will learn how to create a European CV, prepare for a job interview. They will find out where to look for work and how important the soft skills are. They will get to know the rules of recruitment. They will learn more about the Erasmus + Program, especially about opportunities for the internships and training. All workshops and meetings will be conducted using non-formal education. The result of our work will be a prepared business game about effective job search developed on the basis of exchanging knowledge and skills between project participants.

Mládežnícka výmena je určená mladým ľuďom vo veku 16 – 19 rokov. Účastníci budú z Poľska a Slovenska . Z každej krajiny bude 18 účastníkov (vrátane lídrov).

Môžete sa prihlasovať aj viacerí, ak by mal niekto záujem “obsadiť” celú slovenskú skupinu spolužiakmi zo svojej triedy/školy, napíšte nám email. 

Ubytovanie a strava budú počas mládežníckej výmeny zabezpečené a financované z programu Erasmus+. Doprava bude zabezpečená minibusom z dohodnutého miesta a aj náklady na miesto odchodu autobusu budú preplatené. Platí sa 10eurový poplatok.

DEADLINE NA PRIHLÁSENIE  do piatka, 15. septembra, do 23:59 zodpovedaním dvoch nižšie uvedených otázok. Ak nemáte možnosť otázky zodpovedať, musíte sa na našej stránke zaregistrovať a vyplniť všetky požadované informácie

V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte na apply@adelslovakia.org alebo do online chatu

Účasť na projekte

If you would like to apply for project, please answer the following questions:

1. Question:  What is your motivation to participate in the project?
2. Question:  How do you think you will use the knowledge and skills which you gain at this project in your future life?

Táto udalosť je úplne obsadená.

Páči sa mi to
Páči sa mi to Super Haha Žasnem Nič moc Odpad