CME – Let’s Get Them Working

  • 0

CME – Let’s Get Them Working

Category:Príbehy účastníkov

Koncom novembra sa konalo úspešné stretnutie 13 krajín v Anglicku.The Contact Making Event “Let´s Get Them Working” v Birminghame mal neskutočnú vianočnú atmosféru.Možno aj to malo za následok prehĺbenia vzťahov medzi organizáciami a atmosféru, v ktorej sme postupne riešili problematiku mladých ľudí a možností, ktoré majú a predovšetkým to, ako im do budúcnosti pomôcť.


Okrem samotného zdieľania skúsenosti a hľadania možností sme sa venovali programu Erasmus+ a profilom organizácií, ich víziám a na základe toho pripravili nové témy záujmu. Rôzny metódy, ktoré priniesla Basia – trénerka projektu, boli obohatením a kreatívnym spôsobom riešenia problematiky. Zabávali sme sa, spievali, tancovali a pracovali…

Týždeň sme strávili v metropolitnom hispterskom hoteli a aktivity v  krásnom lofte, ktorého priestory ponúkali inšpiratívne podnety pre diskusie o nápadoch, nových projektoch a spoločných stretnutiach v budúcnosti.
Teamová spolupráca postupne ukazovala výsledky a tak môžeme povedať, že táto skúsenosť bola nie len obohatením našich životov, ale ukázala i potenciálne partnerstvá a spoluprácu.

Video z projektu si môžete pozrieť tu: https://www.facebook.com/100003186864911/videos/909201709196049/

napísala: Renáta Straňáková, účastníčka tréningu


Komentovať